decorative mirror1

این روزها بسیاری از مردم به دنبال طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان های خودشان به صورت لاکچری هستند. در حالی که المان های بسیار متنوعی برای طراحی ساختمان ها وجود دارند، آینه دکوراتیو می تواند یکی از بهترین و زیباترین روش ها برای طراحی و تکمیل دکوراسیون ساختمان ها محسوب شود. آینه کاری از جمله هنرهای قدیمی است که این روزها به صورت تخصصی و با سبک های متنوعی در ساختمان های مختلف اجرا می شود. اگر به دنبال خرید آینه دکوراتیو هستید، باید ابتدا یک نصاب ماهر را برای اجرای این آینه ها در نظر بگیرید. چون به هر حال نصب آینه های دکوراتیو کار ساده‎ای نبوده و باید به صورت تخصصی انجام گیرد.

آینه دکوراتیو چیست و چه کاربردی در سبک دکوراسیون دارد؟

زمانی که به دنبال طراحی داخلی ساختمان های مسکونی و تجاری هستید، احتمال المان های مختلفی پیش روی شما هستند که می توانید از هر کدام از آن ها برای اجرا در ساختمان ها کمک بگیرید. استفاده از کناف، گچ کاری، آینه کاری و … همگی می توانند باعث زیبایی ساختمان های مسکونی و تجاری شوند. آینه کاری یکی از انواع روش های تکمیل دکوراسیون ساختمان هاست که می تواند با روش های مختلف و متنوع انجام شود.

آینه دکوراتیو نام خاصی از آینه های تزئینی است که می تواند برای تکمیل سبک دکوراسیون ساختمان ها مورد استفاده قرار گیرد. آینه های دکوراتیو در کنار زیبایی فوق العاده ای که دارند، می توانند مزایای زیادی را برای ساختمان های تجاری و مسکونی نیز داشته باشند.

انتخاب آینه دکوراتیو برای هر ساختمان نه تنها می تواند باعث حفظ جذابیت ساختمان ها شود، بلکه ارزش ساختمان ها را نیز چندین برابر می کند. چون هنر آینه کاری، از جمله هنرهای قدیمی است که قدمت تاریخی نیز دارد. البته این بدین معنا نیست که آینه های دکوراتیو را تنها می توان برای سبک های قدیمی دکوراسیون مورد استفاده قرار داد. بلکه با وجود سبک های مدرن آینه کاری، آینه کاری برای سبک های دکوراسیون مدرن و جدید نیز کارایی دارد.

decorative mirror

انواع آینه دکوراتیو قابل نصب برای ساختمان ها

اگر به دنبال نصب آینه دکوراتیو در ساختمان های تجاری، مسکونی، لابی ساختمان ها و … هستید، می توانید از آینه های دکوراتیو رنگی و یا ساده استفاده کنید. اگرچه از گذشته تا به امروز، استفاده از آینه های دکوراتیو معمولی (سفید یا نقره ای) می تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد. اما این روزها بسیاری از مردم متقاضی استفاده از آینه های دکوراتیو رنگی هستند. به همین خاطر، می توان انواع آینه های دکوراتیو از نظر رنگ بندی به سه دسته زیر تقسیم بندی کرد.

آینه های دکوراتیو نقره ای

آینه های دکوراتیو نقره ای از جمله آینه های دکوراتیو قدیمی و در عین حال ساده است. این آینه ها می توانند در کنار دیوارهایی با رنگ روشن، جلوه بسیار زیبایی داشته باشند. به کار رفته این آینه، نه تنها ظاهر ساختمان ها را خاص تر و لاکچری تر می کند، می تواند باعث بازتاب نور بیشتر در محیط شود.

آینه های دکوراتیو نقره ای را می توان با اشکال هندسی مختلف اجرا کرد. آینه های دکوراتیو چند تکه نقره ای، از جمله محبوب ترین آینه های دکوراتیو هستند که می توانند برای ورودی لابی ها و ساختمان ها گزینه بسیار خوبی محسوب شوند.

آینه های دکوراتیو طلایی

آینه های دکوراتیو طلایی یکی از انواع آینه های دکوراتیو موجود در بازار است که می تواند ظاهری لاکچری تر داشته باشد. آینه دکوراتیو طلایی در کنار زیبایی منحصر به فردی که دارد، می تواند یک فضا را خاص تر و جذاب تر نشان دهد. معمولا این رنگ از آینه برای فضاهای لوکس و لاکچری استفاده می شود. فضاهای مدرن بیشتر با آینه های دکوراتیو ساده و نقره ای طراحی می شوند؛ اما فضاهای کلاسیک می توانند با آینه های دکوراتیو مسی و طلایی طراحی گردند.

آینه های دکوراتیو مسی

آینه های دکوراتیو مسی یکی از انواع آینه های دکوراتیو موجود در بازارند که با نام رز گلد نیز شناخته می شوند. این آینه دکوراتیو زیبایی فوق العاده ای دارد و بیشتر برای فضاهای با سبک دکوراسیون کلاسیک استفاده می شود. به کار رفتن آینه های دکوراتیو مسی نه تنها زیبایی یک مکان را چندین برابر می کند، بلکه می تواند یک حس شور و افتخار را به یک فضا بدهد.

انواع شکل ظاهر آینه های دکوراتیو موجود در بازار

در حال حاضر، امکان نصب انواع آینه دکوراتیو با شکل های مختلف در بازار وجود دارد. آینه های دکوراتیوی که با شکل ظاهری هندسی طراحی می شوند، یکی از محبوب ترین انواع آینه های دکوراتیو موجود در بازارند. به طور مثال، آینه های دکوراتیو شش ضلعی، دایره ای شکل، مربع و مستطیل و … از جمله آینه های لاکچری هستند که می توانند زیبایی فوق العاده ای داشته باشند.

با این حال انتخاب سبک و شکل ظاهری آینه دکوراتیو برای نصب در ساختمان های مختلف، بر اساس نظر کارفرما انجام می شود. در صورت نیاز می توان این سبک از طراحی دکوراسیون را به صورت منظم در یک مکان اجرا کرد. به طوری که تمامی شکل های هندسی و خطوط به صورت منظم در کنار هم قرار گیرند. ولی در صورتی که سلیقه کارفرما، استفاده از طرح های پیچیده و در هم تنیده باشد، می توان از آینه های دکوراتیو کلاسیک استفاده کرد که دارای طرح های منظم و خطوط شکسته می باشند.

مزایای نصب آینه های دکوراتیو در ساختمان ها چیست؟

در اینکه نصب آینه دکوراتیو می تواند زیبایی یک مکان را چندین برابر کند، شکی نیست. اما به هر حال تنها مزیت نصب و خرید آینه دکوراتیو این مورد نیست. یکی از مهم ترین مزایای نصب آینه های دکوراتیو توسط شرت ها و نصاب های حرفه ای، بازتاب نور و افزایش نور در یک مکان است. پس نصب آینه های دکوراتیو در ساختمان های تاریک می تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد. به همین خاطر است که معمولا این آینه ها در لابی های ساختمان و جلوی پنجره و درب نصب می شوند.

البته برای رسیدن به نتیجه عالی پس از نصب آینه دکوراتیو، لازم است که آینه دکوراتیو در محل مشخصی نصب گردد. در این صورت میزان بازتاب نور به حداکثر می رسد و می توان از بازتاب نور این آینه ها، حداکثر استفاده را برد. توجه داشته باشید که میزان بازتاب نور در هر یک از آینه های دکوراتیو متفاوت است. به طور مثال، آینه های دکوراتیو رنگ روشن مانند نقره ای، بازتاب نور بیشتری نسبت به آینه های دکوراتیو رنگ تیره مانند مسی دارند.

decorative mirror3

نصاب آینه دکوراتیو و لزوم دریافت خدمات از آن

به منظور نصب و اجرای آینه دکوراتیو، باید از مجموعه های معتبر کمک بگیرید. چرا که ظاهر آینه های دکوراتیو تاثیر زیادی روی زیبایی ساختمان ها دارند. از طرفی اگر به صورت اصولی مراحل نصب آینه دکوراتیو انجام نشود، احتمال خرابی این آینه ها پس از گذشت زمان وجود دارد.

نصاب آینه دکوراتیو با داشتن تخصص در حوزه نصب آینه ها، به شما این امکان را می دهد تا با خیالی راحت اقدام به خرید آینه های دکوراتیو و نصب آن ها کنید. دریافت خدمات از نصاب آینه دکوراتیو مزایای زیادی را به همراه دارد که از جمله مهم ترین آن ها، می توان به زیبایی آینه های دکوراتیو و اجرای اصولی آن ها اشاره کرد.

اشنادر؛ ارائه دهنده خدمات نصب و اجرای آینه های دکوراتیو

برای نصب و اجرای آینه های دکوراتیو، لازم است که به یکی از مجموعه های معتبر مراجعه کنید تا خیالتان از بابت کیفیت خدمات ارائه شده، راحت باشد. گروه صنعتی اشنادر به عنوان یکی از مجموعه های معتبر در حوزه اجرای آینه های دکوراتیو، به شما این امکان را می دهد تا با خیالی راحت مراحل مربوط به نصب و اجرای این آینه ها را انجام دهید.

امکان نصب انواع آینه های دکوراتیو با سبک های مختلف در اشنادر فراهم شده است. نظر کارفرما برای اجرای این آینه ها، در این مجموعه ارجحیت دارد. بنابراین، شما می توانید با بررسی نمونه کارهای مختلف آینه کاری، سبک دلخواه خود را برای اجرای آینه دکوراتیو انتخاب کنید. در این صورت تمامی مراحل آینه کاری، دقیقا مطابق با همان چیزی که مد نظر دارید، انجام خواهند شد. نتیجه نیز مطابق با نظر شما و سبکی است که انتخاب کرده اید.

قیمت آینه دکوراتیو در اشنادر چقدر است؟

اگر به دنبال خرید آینه دکوراتیو هستید تا بتوانید از زیبایی آن در ساختمان های مسکونی و تجاری، حداکثر استفاده را ببرید؛ می توانید از برند اشنادر کمک بگیرید. احتمالا اولین سوالی که برای اجرای آینه های دکوراتیو برای شما پیش می آید، بحث قیمت خرید این آینه هاست. به طور کلی، قیمت خرید آینه های دکوراتیو بر اساس عوامل بسیار متنوعی تعیین می شود و نمی توان بدون در نظر گرفتن این عوامل، در مورد این موضوع صحبت کرد.

به طور مثال نوع طرح و مدل آینه دکوراتیو شما بر روی قیمت اجرای آن تاثیر می گذارد. همچنین، هر چقدر کیفیت کار و ظرافت آینه کاری بیشتر باشد، قیمت اجرای آینه کاری نیز افزایش پیدا می کند. ابعاد آینه دکوراتیو استفاده شده نیز تاثیر زیادی روی قیمت خواهد گذاشت. بدیهی است که هر چقدر ابعاد آینه بزرگ تر باشد، قیمت خرید این آینه ها نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *