شیشه سکوریت | اشنادر

شیشه سکوریت یکی از محصولات و خدمات تخصصی گروه صنعتی اشنادر می باشد؛ در این نوشته قصد داریم درباره خرید شیشه سکوریت، روش های نصب و اجرای شیشه سکوریت اطلاعات مهمی را به شما کار فرمایان عزیز ارائه دهیم.

آیا شما هم به دنبال خرید یا اجرای شیشه سکوریت هستید؟ حتما می دانید که در حال حاضر راه های متنوعی در جهت انجام این کار طراحی شده است. هر کدام از این راه ها، یک سری معایب و مزایای خاص را نیز در خود جای داده اند.

ولی به صورت کلی، شیشه سکوریت یکی از بهترین و قوی ترین مدل های شیشه به حساب می آید که به علت داشتن مقاومت فوق العاده و طول عمر بالا، استفاده از آن در پروژه های مختلف به مسئله ای مهم و کلیدی تبدیل شده است. به خاطر داشته باشید که در حال حاضر مدل های بسیار زیادی از انواع این شیشه در بازار موجود بوده و هر کدام از آنها نیز یک سری ویژگی های خاص را در خود جای داده اند.

در صورتی که شما هم به دنبال خرید شیشه سکوریت هستید، حتما باید به یک سری نکات خاص توجه داشته باشید تا در این زمینه با مشکلی مواجه نشوید. قیمت شیشه سکوریت یکی از همین نکات خاص و مهم به حساب می آید. امروز ما قصد داریم تا در مورد فروش، اجرا و بهترین راه موجود برای استفاده از شیشه های سکوریت با شما صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید.

شیشه سکوریت چیست؟

شیشه سکوریت چیست؟ قبل از هر چیزی بیایید کارمان را با پاسخ به یک سوال مهم شروع کنیم: به صورت کلی، شیشه های سکوریت محصولاتی مهم و کلیدی به حساب می آیند که شما می توانید آنها را در موقعیت های مختلفی مورد استفاده قرار دهید.

این مدل از انواع شیشه قدرت عملکردی عالی داشته و شما با خیال راحت می توانید آن را در موقعیت های مختلف مورد استفاده قرار دهید. به خاطر داشته باشید که این محصول با نام های خاصی همچون شیشه ایمن هم شناسایی می شود.

زمانی که شرکت های تولید کننده، از روش های گرما دهی و شوک دهی به شیشه های استاندارد در جهت افزایش مقاومت آن استفاده می کنند، شیشه های نشکن تولید می شوند.

این مدل از انواع شیشه در برابر آسیب مقاومت زیادی از خود به نمایش می گذارد. جدا از این مسئله، این محصول لبه های تیز نداشته و در صورتی که شما آن را مورد استفاده قرار دهید با مشکلی مواجه نخواهید شد.

البته که مدل های مختلف شیشـه سکوریت می توانند در زیر شاخه های مختلفی در بازار به فروش برسند. در صورتی که شما هم به دنبال خرید شیشه های سکوریت هستید، حتما باید به دنبال استفاده از بهترین و قوی ترین مدل های موجود در بازار باشید تا در این زمینه با مشکلی مواجه نشوید.

شیشه سکوریت می تواند در موقعیت های مختلفی مورد استفاده قرار گیرد. اولین موقعیت استفاده از این محصول مربوط به پنجره است. به صورت کلی، مدل ها و ساختار های مختلف این شیشه به راحتی برای طراحی پنجره های قوی مورد استفاده قرار می گیرند.

جدا از این مسئله، شما می توانید این شیشه قوی و کاربردی را برای طراحی درب های داخلی هم مورد استفاده قرار دهید. دیگر موقعیت استفاده از این شیشه مربوط به پارتیشن می باشد. شما با خیال راحت می توانید این وسیله را برای طراحی پارتیشن شیشه ای اداری هم مورد استفاده قرار دهید.

شیشه سکوریت | اشنادر
شیشه سکوریت نشکن

انواع شیشه سکوریت

انواع شیشه سکوریت دارای مدل های مختلفی می باشند که در این بخش از نوشته به نقد و برسی و انواع معرفی شیشه های سکوریتی خواهیم پرداخت؛ به صورت کلی، مدل ها و ساختار های مختلف شیشه سـکوریت بر اساس طیف رنگی شان در مدل ها و ساختار های مختلفی در بازار به فروش می رسند.

هر کدام از این مدل ها یک سری ویژگی های خاص داشته و شما به نحوی خاص می توانید آنها را مورد استفاده قرار دهید. به صورت کلی، این محصولات در رنگ های خاصی همچون ساده، مسی، برنزی، دودی، سبز، آبی، کریستال، رفلکس و غیره در بازار به فروش می رسند.

توجه به رنگ این محصول فقط کاربرد های زیبایی ندارد. چرا که رنگ این محصول می تواند نشان دهنده قدرت و مقاومت آن باشد. البته، ما می توانیم شیشه های تولید شده را بر اساس موارد استفاده و کاربرد هم در دسته بندی های متنوعی تقسیم نمایید.

هرچه مقاومت شیشه سکوریت بالا تر رود، میزان غلظت و رنگ آن هم تغییر پیدا می کند. در نتیجه، اگر شما هم به دنبال دریافت بیشترین بازدهی ممکن از راه اندازی یا نصب شیشه هستید، با خیال راحت می توانید مدل ها و ساختار های مختلف این شیشه را مورد استفاده قرار دهید.

در صورتی که کیفیت نهایی پروژه برای شما اهمیت ندارد و فقط به هزینه نهایی این محصولات علاقه مند هستید، با خیال راحت می توانید ارزان ترین مدل های موجود در بازار را تهیه کنید. ولی این مسئله را نیز به خاطر بسپارید که مدل ها و طرح های مختلف شیشه سکوریت قیمتی بالا تر از دیگر مدل های شیشه مخصوصا شیشه های عادی دارند. همین مسئله هم باعث شده تا استفاده از آن شما را با مزایای زیادی مواجه نکند.

در صورتی قصد خرید و نصب شیشه سکوریت را دارید جهت دریافت مشاوره از ما همین حالا با ما تماس بگیرید تا مشاوره های لازم جهت خرید و اجرا توسط کارشناسان فروش مجموعه اشنادر خدمت شما ارائه شود.

تلفن تماس مرکز پاسخگویی مشتریان: ۰۹۱۲۲۳۹۱۴۸۹

قیمت شیشه سکوریت | اشنادر
شیشه سکوریت پارتیشن شیشه ای

مزایای استفاده از شیشه سکوریت نشکن چیست؟

شاید برای شما هم سوال پیش بیاید که به صورت دقیق شیشه سکوریت چه مزایایی را در خود جای داده است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که مدل ها و ساختار های مختلف شیشه نشکن به شدت پر مزیت بوده و استفاده از آن فواید زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت.

داشتن ذرات ایمن بعد از شکستن، اولین مزیت استفاده از این شیشه به حساب می آید. به صورت کلی، زمانی که این شیشه شکسته شود یا با آسیب های جدی مواجه شود، احتمال اینکه به صورت کامل تکه تکه شده و به انسان آسیب وارد کند افزایش پیدا خواهد کرد.

جدا از این مسئله، شیشه سکوریت می تواند دمای بالایی را نیز تحمل نماید. دمای غیر مستقیم تحمل شده توسط این وسیله ۲۵۰ درجه می باشد. یعنی شما می توانید حرارت غیر مستقیم برابر با ۲۵۰ درجه را در مجاورت این وسیله قرار دهید و با خیال راحت بیشترین بازدهی ممکن را دریافت نمایید.

جدا از این مسئله، این شیشه تا ۴۰ کیلوگرم وزن را مورد پشتیبانی قرار می دهد. جدا از این مسئله، این شیشه در طولانی مدت تغییر رنگ نداده و شما را با مشکلی مواجه نمی کند. یعنی با استفاده طولانی مدت از شیشه های سکوریت و نشکن، شما با مشکلی همچون تغییر رنگ مواجه نخواهید شد.

شیشه سکوریت | اشنادر
شیشه سکوریت درب اسلایدینگ

بررسی معایب شیشه سکوریت

بی شک انواع شیشه سکوریت می توانند یک سری معایب خاص را نیز در خود جای داده باشند. به صورت کلی، هیچ محصولی وجود ندارد که بی نقص باشد و عیبی را در خود جای نداده باشد. شیشه های سکوریت هم از این مسئله مستثنی نیستند.

نبود امکان برش و سوراخ کاری پس از اقدام برای تولید، یکی از مهم ترین معایب این مدل از انواع شیشه به حساب می آید. به صورت کلی، پس از تولید شدن یک شیشه سِکوریت شما به راحتی نمی توانید تغییرات را بر روی آن اعمال نمایید. به خاطر داشته باشید که اعمال تغییرات حتما باید قبل از اقدام برای طراحی محصولات سکوریت صورت گیرد.

جدا از این مسئله، امکان استفاده مجدد از شیشه های سکوریت وجود ندارد. فرض کنیم که شما به دنبال تغییر ساختار خانه یا تعویض خانه خود هستید. در این شرایط شما به راحتی می توانید شیشه های عادی را جابجا نمایید یا اینکه نسبت به تعویض آن اقدام کنید.

در صورتی که شما از انواع شیشه های سکوریت استفاده کنید، با مشکلات جدی همچون عدم امکان اعمال تغییرات مواجه می شوید. این محصولات به راحتی تغییر پیدا نمی کنند و شما دیگر امکان اعمال تغییر بر روی آن را نخواهید داشت.

نحوه تشخیص این شیشه از شیشه های خام

برای تشخیص شیشه سکوریت از شیشه های خام و عادی، شما باید به یک سری نکات خاص توجه داشته باشید. در ابتدا، شما باید به این مسئله توجه کنید که مدل های مختلف این شیشه طول عمر زیادی داشته و قدرت عملکردی بالایی را نیز از خود به نمایش می گذارند. در صورتی که شما از عینک پولاروید استفاده کنید، به راحتی می توانید این شیشه را تشخیص دهید.

پس اولین راه موجود برای تشخیص شیشه نشکن، استفاده از عینک پولاروید می باشد. شکستن شیشه سکوریت دیگر راه موجود برای تشخیص آن به حساب می آید. به صورت کلی، شیشه های سکوریت خیلی راحت نشکسته و در صورت شکستگی هم لبه های تیز ندارند. در نهایت، خراشیدن این شیشه با استفاده از الماس یک مسئله غیر ممکن می باشد.

شیشه سکوریت | اشنادر
لیست قیمت شیشه سکوریت

کاربردهای مختلف شیشه سکوریت در صنعت ساختمانی

کاربردهای شیشه سکوریت چیست؟ این سوال یکی از سوالات پر تکرار مشتریان و کارفرمایان می باشد؛ به طور کلی شیشه سکوریتی یکی از مواد ساختمانی محبوب در صنعت ساختمانی است که به دلیل ویژگی‌های خاص خود، در کاربردهای مختلفی استفاده می‌شود. این نوع شیشه، با استفاده از فناوری پیشرفته و روش‌های خاص تولید می‌شود که باعث می‌شود بسیار مقاوم و ایمن باشد.

یکی از کاربردهای اصلی شیشه سکوریت در صنعت ساختمانی، استفاده آن در درب‌ها و پنجره‌ها است. شیشه سکوریت به دلیل مقاومت بالا در برابر ضربه و شکستن، به عنوان یک جایگزین مناسب برای شیشه‌های معمولی استفاده می‌شود.

این شیشه می‌تواند در مواجهه با ضربه‌های قوی، مانند سقوط اشیاء سنگین یا حتی تلاش برای ترکیدن آن، مقاومت کند و از شکستن جلوگیری کند. این ویژگی ایمنی شیشه سکوریت، آن را به یک انتخاب مناسب برای ساختمان‌هایی می‌کند که نیاز به حفاظت بیشتری دارند، مانند بانک‌ها، فروشگاه‌ها و مراکز تجاری.

علاوه بر این، شیشه سکوریت همچنین در ساختمان‌هایی که نیاز به عایق حرارتی و صوتی دارند، استفاده می‌شود. این نوع شیشه، به دلیل ویژگی‌های عایق حرارتی و صوتی خود، می‌تواند به طور موثری در کاهش انتقال حرارت و صدا به داخل ساختمان کمک کند.

این ویژگی‌ها باعث می‌شود که ساختمان‌ها در برابر تغییرات دمایی و صدای خارجی مقاومت بیشتری داشته باشند و محیط زندگی را برای ساکنان بهتر کنند.

در نهایت، شیشه سکوریت همچنین در ساختمان‌هایی که نیاز به طراحی خاص و زیبا دارند، استفاده می‌شود. این نوع شیشه، با قابلیت انعطاف پذیری در طراحی و تولید، می‌تواند به طور موثری در ایجاد ظاهری زیبا و منحصر به فرد برای ساختمان‌ها کمک کند.

از طراحی شیشه‌های منحنی و شفاف تا استفاده از رنگ‌ها و الگوهای مختلف، شیشه سکوریت می‌تواند به طور موثری در ایجاد زیبایی و جذابیت برای ساختمان‌ها کمک کند.

به طور خلاصه، شیشه سکوریت با ویژگی‌های خاص خود، در کاربردهای مختلفی در صنعت ساختمانی استفاده می‌شود. از استفاده در درب‌ها و پنجره‌ها تا عایق حرارتی و صوتی، حفاظت از حیوانات و طراحی زیبا، شیشه سکوریت می‌تواند به طور موثری در بهبود کیفیت ساختمان‌ها و ایجاد امنیت و زیبایی کمک کند.

لیست قیمت شیشه سکوریت | اشنادر
شیشه سکوریت قیمت

قیمت شیشه سکوریت

قیمت شیشه سکوریت یکی از اصلی ترین موارد در خرید شیشه های سکوریتی می باشد و برای کارفرمایان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است؛ در این بخش از نوشه درباره هر آنچه که باید درباره شیشه سکوریت و عوامل موثر در قیمت خرید شیشه سکوریت بدانید اطلاعات مهمی را برای شما ارائه کنیم.

دیگر مسئله مهمی که در زمینه خرید شیشه سکوریت شما باید به آن توجه داشته باشید مربوط به قیمت این شیشه است. قیمت شیشه سکوریت ثابت نبوده و همواره تحت تاثیر یک سری عوامل و فاکتور های خاص کم و زیاد می شود. هر کدام از این عوامل، قیمت نهایی و پرداختی شما را تا حد قابل توجهی تحت تاثیر خود قرار خواهد داد.

اولین عاملی که شما باید به آن توجه داشته باشید مربوط به کیفیت ساخت شیشه و شرکت تولید کننده آن می باشد. در حال حاضر تیم های بسیار زیادی در زمینه طراحی انواع شیشه های سکوریت فعالیت می کنند. برای خرید بهترین محصولات، شما حتما باید خدمات بهترین ها را به کار گیرید.

دومین عامل موثر بر روی قیمت شیشه های سکوریت ابعاد آن است. هرچه ابعادی که شما به آن نیاز دارید بیشتر شود، هزینه ای که باید برای تهیه شیشه های سکوریت پرداخت کنید هم بالا تر خواهد رفت. البته، لازم به ذکر است که مدل ها و ساختار های مختلف این شیشه می توانند تعرفه های متنوعی داشته باشند.

سومین عامل مهم و موثر بر روی هزینه شیشه سکوریت، مربوط به فروشنده است. در حال حاضر فروشگاه های بسیار زیادی در زمینه اجرا و فروش شیشـه سکوریت فعالیت می کنند. در جهت دریافت خوش قیمت ترین محصولات، شما باید به دنبال استفاده از بهترین فروشگاه های ایرانی نیز باشد.

آخرین عامل موثر مربوط به مواردی همچون قیمت دلار و قیمت مواد اولیه می باشد. هرچه قیمت مواد اولیه بیشتر شود، هزینه پرداختی شما هم بیشتر خواهد شد. متاسفانه به علت متغیر بودن این عوامل و تغییر دائمی هزینه مواد اولیه، مشخص کردن قیمت ساخت یا خرید شیشه سکوریت تقریبا غیر ممکن می باشد.

در صورتی قصد خرید و نصب شیشه های سکوریت را دارید جهت دریافت مشاوره لیست قیمت همین حالا با ما تماس بگیرید. کارشناسان مجموعه ما همه روزه پاسخگوی سوالات شما مشتریان عزیز می باشد. منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم…

تلفن تماس مرکز پاسخگویی مشتریان: ۰۹۱۲۲۳۹۱۴۸۹

شیشه سکوریت | اشنادر
ساخت اتاق شیشه ای با شیشه سکوریت

بهترین راه خرید این محصول کدام است؟

اگر شما هم به دنبال یک مرجع معتبر برای خرید، نصب و اجرای شیشه سکـوریت هستید، به جای درستی آمده اید. گروه صنعتی اشنادر با بیش از ۱۳ سال ثابقه در زمینه فروش انواع شیشه های سکوریت و سایر محصولات مشابه یکی از بهترین شرکت های فعال در زمینه شیشه های سکوریتی می باشد که این محصولات را به همراه نصب و اجرای حرفه به مشتریان خود ارائه می دهد.

مجموعه اشنادر همیشه در تلاش اند بهترین کیفیت را با بهترین قیمت ممکن به دست مشتریان خود برسانند و استاندرد های مهم در ارائه خدمات و محصولات به مشتریان را به بهترین شکل ممکن رعایت میکنند.

همانطور که گفته شد لزوما باید خدمات بهترین تیم های فعال در این زمینه را مورد استفاده قرار دهید تا با مشکلی مواجه نشوید. به صورت کلی مدل ها و ساختار های مختلف این محصول می توانند همراه با تعرفه های متنوعی هم در اختیار مشتریان قرار گیرند.

ولی با انتخاب برترین فروشگاه های ایرانی فعال در زمینه عرضه شیشه های سکوریت، شما می توانید بیشترین بازدهی را برای استفاده از آنها نیز دریافت نمایید.

فرم دریافت مشاوره

جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان گروه صنعتی اشنادر فرم زیر را تکمیل نمایید.

نام و نام خانودگی

به خاطر داشته باشید که بهترین و سریع ترین راه موجود در جهت تهیه این شیشه استفاده از خدمات شرکت های شناخته شده و معتبر فعال در این زمینه می باشد. زمانی که شما از خدمات بهترین و شناخته شده ترین شرکت های ایرانی فعال در این زمینه استفاده کنید، به راحتی می توانید قوی ترین انواع شیشه سکوریت را نیز دریافت نمایید.

برای اجرای شیشه های سکوریت بهتر است که در ابتدا به سابقه کاری تیم فروشنده و اجرا کننده توجه کنید. در صورتی که مشتریان قبل از شما از خدمات مجموعه مورد نظر راضی بودند، شما با خیال راحت می توانید نسبت به استفاده از خدمات آن مجموعه اقدام نمایید.

توجه به تخصص اعضای مجموعه و سابقه کاری آنها هم می تواند نتایج مطلوبی را برای شما به همراه داشته باشد.

شیشه سکوریت | اشنادر
نرده شیشه ای با شیشه سکـوریت

نحوهٔ تولید و فرآوری شیشه سکوریت

همان طور که در پاراگراف های قبلی اشاره شد شیشه سکوریت یکی از محصولات پرکاربرد در صنعت ساختمان است که به دلیل ویژگی‌های خاص خود، در بسیاری از بخش‌های ساختمانی استفاده می‌شود. این نوع شیشه، از طریق یک فرآیند تولید و فرآوری خاص ساخته می‌شود که در این بخش به آن خواهیم پرداخت.

تولید شیشه سکوریت با استفاده از یک فرآیند پیچیده و دقیق انجام می‌شود. ابتدا، شیشه معمولی به دمای بالا (حدود ۶۰۰ درجه سانتیگراد) گرم می‌شود تا نرم شود. سپس، دو لایه شیشه نرم را با یک لایهٔ پلی وینیل بوتیرال (PVB) که به عنوان لایهٔ میانی عمل می‌کند، ترکیب می‌کنند. این لایهٔ PVB باعث می‌شود که شیشه در صورت شکستن، به قطعات کوچک و بدون تیغه تبدیل شود و از ایجاد آسیب جدی به افراد حاضر در نزدیکی جلوگیری شود.

بعد از ترکیب لایه‌ها، شیشه سکوریت به دمای بالا فشرده می‌شود تا لایهٔ PVB بین دو لایهٔ شیشه را به خوبی چسبانده و تثبیت کند. این فرآیند فشردن شیشه به دمای بالا، باعث ایجاد یک شیشهٔ سخت و مقاوم می‌شود که قادر به تحمل ضربه‌های قوی و فشارهای بالا است.

بعد از تولید، شیشه سکوریت می‌تواند به صورت صاف و شفاف یا با رنگ‌ها و طرح‌های مختلف تولید شود. و این امکان را به سازندگان می‌دهد تا شیشه سکوریت را با توجه به نیازهای خاص پروژه‌های ساختمانی، شخصی‌سازی کنند. همچنین، شیشه سکوریت می‌تواند با پوشش‌های مختلفی مانند ضد خش، ضد آب و ضد آتش تولید شود تا ویژگی‌های اضافی به آن اضافه شود.

استفاده از شیشه سکوریت در ساختمان‌ها به دلیل ویژگی‌های خاص آن بسیار مفید است. این نوع شیشه، مقاومت بالایی در برابر ضربه‌ها و فشارهای بالا دارد و در صورت شکستن، به قطعات کوچک و بدون تیغه تبدیل می‌شود که از ایجاد آسیب جدی به افراد جلوگیری می‌کند. همچنین، شیشه سکوریت قابلیت شخصی‌سازی دارد و می‌تواند با توجه به نیازهای پروژه‌های ساختمانی، طراحی و تولید شود.

در نتیجه، شیشه سکوریت با ترکیب لایه‌های شیشه و PVB و فشردن آن به دمای بالا، به یک محصول مقاوم و ایمن تبدیل می‌شود که در صنعت ساختمان بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع شیشه، با ویژگی‌های خاص خود، به سازندگان امکان می‌دهد تا ساختمان‌هایی را با ایمنی بالا و ظاهر زیبا ایجاد کنند.

خرید شیشه سکوریت | اشنادر
کارخانه تولید شیشه سکوریت

تاریخچهٔ شیشه سکوریت و تکنولوژی پشت آن

شیشه سکوریت یکی از مهمترین نوآوری‌های صنعت شیشه است که در حفاظت از امنیت و ایمنی افراد نقش بسزایی دارد. این نوع شیشه، با استفاده از تکنولوژی پیشرفته‌ای تولید می‌شود که قابلیت جلوگیری از شکستن و پراکندگی قطعات شیشه را دارد. در این بخش از مقاله، به بررسی تاریخچهٔ شیشه سکوریت و تکنولوژی پشت آن می‌پردازیم.

تاریخچهٔ شیشه سکوریت به دههٔ ۱۹۲۰ میلادی بازمی‌گردد. در آن زمان، یک عالم فرانسوی به نام ادوارد بندیکتوس شیشه سکوریت را اختراع کرد. او از دو لایهٔ شیشه استفاده کرد که با یک لایهٔ پلی وینیل بوتیرال (PVB) به هم پیوسته شده بودند. این لایهٔ PVB باعث می‌شد که شیشه در صورت شکستن، قطعات آن به هم پیوسته بمانند و از پراکندگی جلوگیری شود. این اختراع بسیار موفق بود و به سرعت در صنعت ساختمانی پذیرفته شد.

در سال‌های بعد، تکنولوژی شیشه سکوریت بهبود یافت و روش‌های جدیدی برای تولید آن پیدا شد. یکی از این روش‌ها، استفاده از لایهٔ پلی‌استر بود که قابلیت جذب ضربه را داشت. این لایهٔ پلی‌استر باعث می‌شد که شیشه در صورت شکستن، قطعات آن به هم پیوسته بمانند و از پراکندگی جلوگیری شود. همچنین، این روش توانایی جلوگیری از نفوذ آب و هوا را نیز داشت.

در دههٔ ۱۹۷۰، تکنولوژی شیشه سکوریت بهبود یافت و شیشه‌های سکوریت دو لایهٔ شیشه با لایهٔ پلی‌وینیل بوتیرال (PVB) را به خود اختصاص دادند. این شیشه‌ها قابلیت جذب ضربه را داشتند و در صورت شکستن، قطعات آن به هم پیوسته بمانند و از پراکندگی جلوگیری شود. همچنین، این شیشه‌ها توانایی جلوگیری از نفوذ آب و هوا را نیز داشتند.

امروزه، شیشه سکوریت به عنوان یکی از مهمترین مواد ساختمانی در صنعت ساختمانی استفاده می‌شود. این شیشه‌ها در ساختمان‌های بلند، خودروها، وسایل حمل و نقل عمومی و حتی در محیط‌های صنعتی استفاده می‌شوند. تکنولوژی پشت شیشه سکوریت همچنان در حال بهبود است و روش‌های جدیدی برای تولید آن در حال توسعه هستند.

در نتیجه، شیشه سکوریت با تاریخچهٔ طولانی و تکنولوژی پیشرفته‌ای که پشت آن قرار دارد، به عنوان یکی از مهمترین نوآوری‌های صنعت شیشه در حفاظت از امنیت و ایمنی افراد نقش بسزایی دارد. این شیشه با قابلیت جذب ضربه و جلوگیری از پراکندگی قطعات شیشه در صورت شکستن، به عنوان یک ماده ساختمانی بسیار محبوب استفاده می‌شود.

شیشه سکوریت اشنادر
نصب شیشه سکوریت

کلام آخر

شیشه سکوریت یکی از قوی ترین مدل های صنایع شیشه به حساب می آید که به علت داشتن یک سری ویژگی های خاص و کلیدی، محبوبیت زیادی هم به دست آورده است. این مدل از انواع شیشه نه تنها طول عمر بالایی دارد، بلکه مزایای زیادی را نیز در خود جای داده است.

به خاطر داشته باشید که مدل ها و ساختار های مختلف این محصول قدرت عملکردی بالایی دارند. در ضمن، شیشه های سکوریت همراه با تعرفه های متنوعی در اختیار مشتریان قرار خواهند گرفت. برای دریافت بیشترین بازدهی شما حتما باید به دنبال استفاده از خدمات بهترین تیم های اجرا کننده یا فروشنده شیشه سکوریت نیز باشد. با انتخاب بهترین ها، شما مطمئنا بازدهی خوبی را نیز دریافت خواهید کرد.

در صورتی قصد خرید و نصب شیشه سکوریت را دارید جهت دریافت مشاوره از ما همین حالا با ما تماس بگیرید تا مشاوره های لازم جهت خرید و اجرا توسط کارشناسان فروش مجموعه اشنادر خدمت شما ارائه شود.

تلفن تماس مرکز پاسخگویی مشتریان: ۰۹۱۲۲۳۹۱۴۸۹

۸ دیدگاه

    • با سلام جهت استعلام قیمت برای شیشه سکوریت لطفا با مشاورین شرکت تماس حاصل فرمایید.

    • شیشه سکوریت و شیشه معمولی تفاوت‌های مهمی دارند. شیشه سکوریت به دلیل فرآیند تنش گرمایی که از طریق آن تولید می‌شود، مقاومت به شکست بسیار بالا دارد و در صورت شکست، به شکل ذرات کوچک تری شکسته و ایمنی بیشتری فراهم می‌کند. همچنین، شیشه سکوریت مقاومت به دماهای بالا و پوشش UV دارد، که در برابر خوردگی و تغییر رنگ شیشه مقاومی ایجاد می‌کند. این ویژگی‌ها آن را به گزینه‌ای ایمن و با دوام برای استفاده در ساختمان‌ها و خودروها تبدیل کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *