درب شیشه ای مغازه | اشنادر

درب شیشه ای مغازه از اصلی ترین عناصر جذب مشتری برای کسب و کار شما می باشد. از آنجایی که طراحی شیک و مدرن ورودی فروشگاه ها در جذب مشتریان بسیار موثر می باشد  می توان گفت که درب های شیشه ای کارت ویزیت کسب و کار شما در کنار ویترین مغازه است. از این رو باید تا حد امکان، دعوت کننده و آسان باشد، به طوری که هر مشتری واقعاً جذب فروشگاه شما شود. زیرا اولین چیزی که مشتریان از فروشگاه می بینند درب ورودی است. بنابراین، طراحی درهای ورودی باید از قبل با بقیه ساختمان تجاری مطابقت داشته باشد. چه درب های اتوماتیک، چه کشویی یا چرخشی.

درب شیشه ای فروشگاه دید خاصی را برای محصولات موجود در فروشگاه شما فراهم می کند. به منظور تضمین حفاظت از کسب و کار خود، باید درب شیشه ای تقویت شده را انتخاب کنید. درها باید از کالاهای موجود در مغازه یا فضای اداری در برابر نفوذ ناخواسته اشخاص ثالث و تأثیرات خارجی محافظت کنند.

از این رو درب شیشه ای نه تنها امنیت قابل توجهی را به مغازه یا کسب و کار شما می بخشد بلکه به رهگذران اجازه می دهد حتی در صورت بسته بودن، فضای داخلی مغازه شما را مشاهده کنند.

درب شیشه ای مغازه | اشنادر
درب شیشه ای اتوماتیک گردان مغازه

انواع درب شیشه ای

به طور خلاصه، نمای بیرونی ساختمان تجاری شما، از جمله درهای آن، باید همیشه آماده باشد تا تاثیر اولیه خوبی داشته باشد، با این حال باید نوع عملکرد مناسبی را ارائه دهند. در اینجا پنج نوع درب شیشه ای مغازه ارائه شده است که شما می توانید برای کسب و کار خود انتخاب کنید.

درهای گردان

درهای ورودی گردان در آب و هوای سرد بیشتر دیده می شود. این نوع درب های شیشه ای گزینه ای آگاهانه از محیط زیست هستند. در واقع، درهای گردان شیشه ای به شما کمک می کنند تا هزینه های انرژی کسب و کار خود را کاهش دهید. همچنین کارایی تردد پا را تسهیل می‌کنند.

در های جلو آلومینیومی

یکی از پرطرفدارترین انواع درب های شیشه ای تجاری، درب های آلومینیومی فروشگاهی می باشد. فریم های درب آلومینیومی سبک وزن و در عین حال قوی هستند. ترکیبی از مواد بادوام و همه کاره، آنها را برای انواع موسسات تجاری مفید می کند. درب های آلومینیومی ویترین مغازه ها، به شدت برای مکان های پر رفت و آمد توصیه می شود. زیرا به عابران اجازه می دهد تا مغازه یا دفتر شما را به وضوح ببینند.

درهای اتوماتیک

داشتن درب‌های تجاری خودکار به کاهش ترافیک در داخل و خارج فروشگاه کمک می‌کند. از دیگر مزایای درب های اتوماتیک نیاز آنها به حداقل انرژی برای کار است. همچنین مدیریت آنها بسیار آسان است. شما می توانید بین درب های اتوماتیک کشویی، تاشو یا چرخان یکی را انتخاب کنید.

درب شیشه ای مغازه | اشنادر
درب مغازه اتوماتیک گردان

درب‌های شیشه‌ای فریم‌لس

بسیاری از ساختمان‌های اداری و فضاهای خرده‌فروشی به سبک مدرن دارای درهای شیشه‌ای بدون فریم هستند. درب‌های بدون قاب جایگزینی دوست‌داشتنی برای درب‌های ورودی تجاری حجیم سنتی هستند، اما معمولا نسبت به سایر گزینه‌های درب تجاری عملکرد کمتری دارند. همچنین لازم است منطقه ای که کسب و کار شما در آن قرار دارد را در نظر بگیرید. زیرا درب‌های بدون قاب به گونه‌ای ساخته نشده‌اند که به طور کامل رطوبت را مسدود کنند.

درب های متعادل

از بین انواع درب های تجاری، درب های شیشه ای متعادل به فضای بسیار کمتری برای نصب و راه اندازی نیاز دارند. درب همیشه در محدوده چارچوب خود باقی می‌ماند. این نوع درب برای ساختمان‌های قدیمی‌تر و مناطق پرتردد ایده‌آل است. از آنجایی که درهای متعادل برای کار کردن به نیروی کمی نیاز دارند، در شرایط باد شدید عملکرد خوبی دارند.

درب شیشه ای مغازه | اشنادر
درب شیشه ای مغازه، مناسب مراکز تجاری

مزیتهای درب شیشه ای مغازه

یک درب شیشه ای مغازه قطعا ارزش افزوده ی زیادی دارد. در اینجا اصلی ترین مزایای آن ها آمده است.

۱. نور بیشتر  و احساس بازی فضا

بزرگترین مزیت درب شیشه ای نور اضافی است که با قرار دادن آن بر ورودی مغازه ایجاد می کنید. مغازه شما بلافاصله دلپذیرتر و آفتابی تر خواهد شد. علاوه بر این، مشتری با ورود به مغازه احساس بازتری از فضا خواهد داشت.

۲. عایق ایده آل

درب شیشه ای یک مانع صوتی و حرارتی خوبی بین مغازه و خارج از مغازه ایجاد می کند. از صداهای ناخواسته جلوگیری می کند و گرمای دلپذیر را در مغازه حفظ می کند.

۳. چشم نواز در فضای داخلی شما

درب شیشه ای ظاهری مجلل و منحصر به فردی برای مغازه شما ایجاد می کند. درب شیشه ای یک چشم انداز واقعی است.

درهای شیشه ای مد روز، ظریف و قابل اجرا در هر فضای داخلی هستند. درهای شیشه ای هم در محیط های کلاسیک و هم مدرن قرار می گیرند.

۴. استفاده آسان

درب های شیشه ای به دلیل استفاده از شیشه سکوریت برای درب ها در برابر ضربه بسیار مقاوم هستند. آنها برخلاف درهای چوبی بهتر می توانند رطوبت را تحمل کنند. نگهداری این درب های شیشه ای آسان است. گاهی اوقات اثر انگشت و کثیفی را با یک پارچه میکروفیبر مرطوب می توان به راحتی پاک کرد.

درب شیشه ای مغازه | اشنادر
لیست قیمت درب شیشه ای مغازه

لیست قیمت درب شیشه ای مغازه

دربهای شیشه ای، به چند شکل مختلف طراحی و اجرا می شوند. شکل درب شیشه ای یا همان درب اسلایدینگ با مدل های اتوماتیک و درب شیشه ای دستی وجود دارند. قیمت درهای شیشه ای در هر یک از مدلهای اتومات و دستی باهم متفاوت هستند. ابعاد ورودی درب نقش تعیین کننده ای در قیمت درب شیشه ای دارد. برای درهای اتومات به قطعات و قاب نیاز داریم. همین امر درتعیین قیمت درب شیشه ای موثر است. البته به دلیل زمان بر بودن و تخصصی بودن نصب دربهای اتومات، قیمت نصبشان نسبت به درب دستی بالاتر است.

جهت دریافت لیست قیمت از ما به همراه دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان گروه صنعتی اشنادر تماس حاصل فرمایید و یا از طریق فرم زیر درخواست دریافت مشاوره را ارسال کنید تا در کمترین زمان ممکن همکاران و مشاورین شرکت ما با شما تماس بگیرند و مشاوره های لازم را به همراه لیست قیمت درب شیشه ای مغازه برای شما ارسال نمایند.

فرم دریافت مشاوره

جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان گروه صنعتی اشنادر فرم زیر را تکمیل نمایید.

نام و نام خانودگی

نصب درب شیشه ای مغازه

در این قسمت به چگونگی نصب درب شیشه ای مغازه و اینکه چه مواردی را باید در نظر بگیرید تا آسیبی به درب شیشه ای شما وارد نشود، اشاره می کنیم.

  • برسی قاب و دیوار قبل از نصب: این مهم است زیرا یک درب شیشه ای به طور قابل توجهی سنگین تر از درب چوبی است.
  • نصب لوله ها و اتصالات درب: اینها معمولاً مستقیماً با درب شیشه ای شما عرضه می شوند. هنگام نصب لولاهای درب، فاصله ۳ میلی متری را از چارچوب نگه دارید.
  • آویزان کردن درب: برای آویزان کردن درب، بهتر است از پشتیبانی فعال استفاده شود.
  • تنظیم دقیق درب: بعد از اینکه درب آویزان شد، می توان تنظیمات دقیقی را انجام داد تا درب بعداً همسطح بسته شود.
  • نصب جعبه قفل: از آنجایی که جعبه قفل بسته به سازنده متفاوت نصب می شود، هنگام اتصال آن باید دستورالعمل های همراه محصول را دنبال کنید.
  • نصب چفت ها و پانل ها: آخرین مرحله نصب مونتاژ دستگیره و روکش ها است.
درب شیشه ای مغازه | اشنادر
درب شیشه ای سکوریت مغازه

جهت دریافت مشاوره از ما با کارشناسان گروه صنعتی اشنادر تماس حاصل فرمایید تا مشاوره های لازم خدمت شما ارسال شود. گروه صنعتی اشنادر با بیش از ۱۳ سال تجربه یکی از بهترین شرکت های طراحی و نصب انواع درب های شیشه ای برای مغازه و فروشگاه ها و نمایشگاه ها با استفاده شیشه سکوریت و شیشه لمنیت ، پارتیشن شیشه ای و… می باشد. همین حالا با ما تماس بگیرید منتظر شنیدن صدای گرم شما مشتریان عزیز هستیم…

تلفن تماس مرکز پاسخگویی مشتریان: ۰۹۱۲۲۳۹۱۴۸۹

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *