شیشه لمینت | گروه صنعتی اشنادر

شیشه لمینت یکی از محصولات و خدمات تخصصی گروه صنعتی اشنادر می‌باشد؛ در این مقاله قصد داریم در رابطه با شیشه های لمینت و برسی مزایای این مدل شیشه ها و همچنین به راهنمای خرید و نصب و اجرای شیشه های لمینت بپردازیم.

قبل از هر چیز بهتر است که بدانیم شیشه لمینت چیست؟ و چه کاربرد هایی دارد؟ به طور کلی شیشه لمینت را یک نوع شیشه ایمن می‌نامند که تشکیل شده از چند لایه شیشه همراه با تعدادی از لایه‌ های تلق پی وی بی می‌باشد. pvb همان لایه های پلی وینیل بوتیرات است. لایه های شیشه ای همراه با لایه های پلی وینیل بوتیرات با یکدیگر ترکیب می‌شوند و تحت فشار و دمای بالا قرار می‌گیرند. سپس یکدست و همسان شده و شیشه های لمینت را به وجود خواهند آورد.

به طور کلی شیشه های لمینت دارای انواع مختلفی هستند. از جمله مهمترین عواملی که می تواند باعث تمایز در آن ها شود، ضخامت تلق پی وی بی می‌باشد. این ضخامت ممکن است بین اعدادی چون mm 0.38 و mm 0.76 و mm 1.52 متغیر باشد. از این رو بسته به اینکه در یک شیشه لمینت از هرچه ضخامت تلق pvb استفاده شود، می تواند دارای انواع متفاوتی باشد.

خرید، نصب و اجرای شیشه لمینت | گروه صنعتی اشنادر
سفارش اینترنتی شیشه لَمنیت | تحویل فوری

طریقه تولید شیشه لمینت

طریقه تولید شیشه لمینت با توجه به نوع و تعداد لایه های شیشه  می‌تواند متفاوت بوده دارای انواع متنوعی باشد. از نظر استحکام نیز این لایه ها با یکدیگر متفاوت خواهند بود. علت وجود تلق پی وی بی این است که این تلق، بین لایه های شیشه قرار می گیرد. به این صورت که در وسط قرار گرفته و سپس چندین لایه ی شیشه ای در دو طرف آن قرار می گیرد. از این رو شیشه های خرد شده به روی این تلق چسبیده و ریخته نمی شوند.

مسلماً قابلیت فرو نریختن برای این شیشه می تواند امری بسیار حیاتی باشد که شیشه لَمینت از این ویژگی بهره‌ مند است. از این رو افرادی که برج های بزرگ و ساختمان های بلند می سازند، سعی می‌ کنند که از شیشه های لَمینت برای آن ها استفاده نمایند. چرا که در زمان بروز حوادثی چون آتش سوزی و زلزله این شیشه ها فرو نمی ریزند.

گاهی اوقات ممکن است فرو ریختن شیشه های یک ساختمان باعث بروز حوادث ناگواری برای افراد شود. از این رو با استفاده از شیشه لَمینت سکوریت می توان از این حوادث جلوگیری نمود. از نظر مقاومت نیز این شیشه ها دارای برتری خاصی هستند.

جهت دریافت مشاوره از ما همین حالا با ما تماس بگیرید تا مشاوره های لازم جهت خرید، نصب و اجرای شیشه لمینت در کمترین زمان ممکن توسط کارشناسان فروش مجموعه اشنادر خدمت شما ارائه شود.

تلفن تماس مرکز پاسخگویی مشتریان: ۰۹۱۲۲۳۹۱۴۸۹

خرید، نصب و اجرای شیشه لمینت | گروه صنعتی اشنادر
خرید، نصب و اجرای شیشه لمینت

مزیت های شیشه لمینت

مزیت های شیشه لمـینت نسبت به سایر شیشه ها بپردازیم. به طور کلی شیشه لمینت از چندین لایه با هم ساخته شده است. در بین این لایه های شیشه‌ ای، پلیمر هایی قرار گرفته که می ‌توانند باعث افزایش مقاومت در این لایه های شیشه ای شوند. چسبیدن لایه های شیشه ای به این تلق‌ها توسط فشار و حرارت صورت می پذیرد. از این رو ما می توانیم مقاومت بسیار زیادی را برای این شیشه ها در نظر بگیریم.

در زمان شکسته شدن شیشه های معمولی، آن ها به قطعات بزرگ و تیز تبدیل می شوند که بسیار خطرناک هستند و فرو می ریزند. این در حالی است که شیشه لمینت فرو نریخته و بعد از شکسته شدن نیز به تلق ها می چسبند.

از طرفی دیگر شیشه لمینت می تواند نسبت به سایر شیشه ها از ایمنی بیشتری برخوردار باشد و تا حدودی نشکن باشد. شیشه های معمولی پس از شکسته شدن به تکه های بزرگ تبدیل می شوند. این تکه های بزرگ می‌ توانند باعث ایجاد جراحت و خسارات جانی و مالی شوند. این در حالی است که شیشه های لَمینت پس از شکسته شدن، کاملاً خرد شده و حتی نمی ریزند.

جالب است بدانید که لایه های به کار رفته شده در شیشه لمینت، به دلیل دو لایه بودن و ضخامت کم می ‌توانند شفافیت بسیار خوبی به شیشه های لمینت بدهند. همچنین این لایه ها باعث افزایش مقاومت برای این شیشه خواهند شد.

در صورتی که قصد خرید و نصب و اجرای شیشه لمینت را دارید با کارشناسان فروش مجموعه ما تماس حاصل فرمایید یا از طریق فرم زیر شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان فروش و مشاورین مجموعه ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس بگیرید و مشاوره های لازم را جهت ثبت سفارش و نصب و اجرای شیشه لمـینت خدمت شما ارائه کنند.

فرم دریافت مشاوره

جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان گروه صنعتی اشنادر فرم زیر را تکمیل نمایید.

نام و نام خانودگی
شیشه لمینت | گروه صنعتی اشنادر
خرید اینترنتی، نصب و اجرای شیشه لَمینت

سایر مزیت ها

از نظر امنیتی نیز شیشه های لمینت دارای امنیت بالاتری هستند. همچنین به علت ضخیم بودن و چسبیده شدن این لایه ها به هم تحت فشار و حرارت، این شیشه می تواند عایق بسیار خوبی برای صدا باشد. لذا در محیط هایی که سر و صدا زیاد است، می توان از شیشه لمینت به عنوان عایق برای ساختمان های مسکونی استفاده نمود.

اشعه یو وی، همان اشعه فرابنفش است که می ‌تواند از شیشه های معمولی عبور کند. این اشعه ها بسیار مضر برای افراد بوده و همچنین وسایل گران بهای منزل نظیر: تابلو های هنری، مبلمان، فرش، میز و صندلی ها را دچار رنگ پریدگی می کنند. پس می توان گفت علاوه بر خسارات جانی می تواند خسارت مالی نیز به مرور زمان به وجود آورد. از این رو باید بدانید که شیشه های لمینت مانع از عبور ۹۹ درصد اشعه فرابنفش شده و باعث جلوگیری از معایب ذکر شده در بالا خواهند شد.

شیشه لمینت | گروه صنعتی اشنادر
لیست قیمت شیشـه لمینت

روی کار آمدن این شیشه ها

اولین شیشه لمینت در سال ۱۹۰۳ در فرانسه تولید گردید و کم کم وارد بازار شد. به این صورت که این روزها ما شاهد استفاده بسیار زیاد از شیشه لمینت خواهیم بود. لذا می ‌توان گفت که شیشه لمینت دارای کاربرد های بسیار زیادی است.

از جمله کاربرد هایی که ما می توانیم برای این شیشه ها در نظر بگیریم، استفاده در مکان هایی چون فروشگاه های زنجیره ای، ویترین طلا فروشی ها و صرافی ها، شیشه های فرودگاه ها و اماکن تجاری، اداری و غیره می باشد. علت استفاده فراوان از شیشه لمینت می تواند عایق صوتی بودن آن باشد. همچنین این شیشه ها نشکن بوده و برای اتومبیل گزینه بسیار مناسبی هستند. زمانی که افراد به وسیله ماشین تصادف می کنند. اگر شیشه خودرو آن ها بشکند، خسارات جانی شدید نخواهند داشت.

از بین تمامی شیشه های لمینتی که وجود دارند، نوعی از شیشه لمینت می تواند وجود داشته باشد که ضد گلوله است. ایجاد ویژگی ‌هایی چون نشکن بودن، ضد گلوله بودن، عایق صوتی بودن و غیره تماماً وابسته به نوع طراحی شیشه لمینت و ضخامت تلقی می باشد که در آن به کار گرفته شده است.

خرید، نصب و اجرای شیشه لمینت | گروه صنعتی اشنادر
شیشه لمینت مخصوص مراکز تجاری

رابطه ی آلودگی هوا با این شیشه ها

همچنین باید بگوییم که این روز ها ما در کلانشهر هایی چون تهران، شاهد آلودگی های بسیار زیادی خواهیم بود. آلودگی هوا می ‌تواند عامل بسیار مضری برای سلامت انسان ها به شمار آید. از این رو افراد نباید در طولانی مدت در معرض این آلودگی ها قرار بگیرند. اگرچه افراد ساکن در این شهر ها ناچار به حضور یافتن در برابر آلودگی هوا هستند اما حداقل در منزل خود باید در امان بمانند و ساعاتی از روز را بدون قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا بگذرانند.

علی‌رغم ضرورت این امر، شیشه های معمولی نمی توانند مانع و یا عایق خوبی برای آلودگی هوا باشند. از این رو افرادی که ساکن شهر های بزرگ و آلوده نظیر تهران، قزوین و اصفهان هستند، بایستی برای منازل مسکونی خود از شیشه لَمینت استفاده نمایند. لذا باید گفت که استفاده و کاربرد شیشه های لَمینت تنها به مراکز تجاری، اداری و بزرگ ختم نمی ‌شود. بلکه نیاز به این شیشه حتی در منازل مسکونی نیز دیده می شود.

به طور کلی شیشـه لمینت می تواند به صورت همزمان سه خصوصیت و مزیت نظیر: عایق آلودگی هوا، عایق آلودگی صوتی و همچنین عایق حرارت در زمان آتش سوزی نیز باشد. در این زمان این شیشه می ‌تواند از نفوذ آتش به سایر بخش های یک محیط جلوگیری نماید. علاوه بر این سه ویژگی، ویژگی بسیار مهمی به نام امنیت را می ‌توانیم از این شیشه ها سراغ داشته باشیم.

شیشه های لمینت دارای انواع مختلفی به نام های شیشـه لمینت رنگی، شیشـه لمینت گرافیکی، شیشـه لمینت ضد گلوله، شیشـه لمینت ضد سرقت، شیشـه لمینت عایق صوتی و غیره هستند. هر کدام از این نوع ها دارای ویژگی های منحصر به فرد خود بوده و می توانند کاربرد های مختلفی نیز داشته باشند.

خرید، نصب و اجرای شیشه لمینت | گروه صنعتی اشنادر
سفارش شیشه لمینت + نصب و اجرای فوری

نصب و اجرای شیشه لمینت

شیشه های لمینت دارای کاربرد های بسیار زیادی هستند. لذا خرید و اجرای شیشه های لَمینت می تواند بسیار حائز اهمیت باشد. همانطور که می دانید شیشه لمینت نسبت به سایر شیشه ها دارای برتری خاصی است.

از این رو مسلما ما باید بگوییم که قیمت شیشه لمینت نیز بالا می باشد. به عبارت دیگر قیمت شیشه لمینت نسبت به سایر شیشه های دیگر گران تر بوده، لذا در زمان خریدار افراد بایستی نهایت دقت را داشته باشند. هر چقدر هم که افراد مهارت بالایی در شناخت و خرید شیشه های لمینت داشته باشند، کافی نیست.

چرا که تنها عامل اصلی برای خرید شیشه لمینت، مرکز فروش آن می باشد. در یک مرکز فروش خوب حتی اگر مشتری اطلاعات کافی در زمینه این محصول را نداشته باشد، بهترین و مرغوب ترین نوع شیشـه لمینت به او ارائه خواهد داد. جهت دریافت مشاوره از ما همین حالا با ما تماس بگیرید تا مشاوره های لازم جهت خرید، نصب و اجرا توسط کارشناسان فروش مجموعه اشنادر خدمت شما ارائه شود.

تلفن تماس مرکز پاسخگویی مشتریان: ۰۹۱۲۲۳۹۱۴۸۹

شیشه لمینت | گروه صنعتی اشنادر
شیشه لَمینت مخصوص پله و نرده

بهترین مرکز فروش شیشه های لمینت

اگر به دنبال یک مجموعه حرفه ای و کار بلد برای خرید و نصب و اجرای شیش های لمینتی هستید قطعا بدون شد بهترین مرکز خرید و سفارش آنلاین شیشه لمینت، گروه صنعتی اشنادر می باشد.این مجموعه با توجه به تجربه ۱۳ ساله ای که در فروش و نصب و اجرای شیشه های لمینت و شیشه سکوریت دارد از زمان آغاز فعالیت توانسته به بیش از هزاران مشتری محصول و خدمات ارائه کند و همیشه در تلاش بوده که بهترین کیفیت را با بهترین قیمت ممکن به دست مشتریان خود برساند.

مجموعه اشنادر نه تنها می تواند به تمامی مشتریان خود شیشه های لَمینت با کیفیت بالا و مدل های مختلف را ارائه دهد، بلکه می ‌تواند به فروش شیشه لمینت به همکاران نیز بپردازد. گاهی ‌اوقات همکاران بنابر فوریت هایی که در اجرای یک پروژه دارند.

نیاز به خرید شیشه لمینت پیدا می کنند. این مرکز با روی گشاده می‌ تواند به فروش شیشه های لمینت به همکاران خود بپردازد. این امر می ‌تواند یک وجدان کاری بالا را به همراه داشته باشد.

همچنین یک مژه مهم که باید به هموطنان خود باید بدهیم، این است که اشنادر نه تنها عرضه کننده انواعی از شیشه های لمینت می باشد. بلکه می تواند به شما در زمینه اجرای شیشه های لمینت نیز کمک کند. به این صورت که شما در هر کجا که باشید، می توانید پروژه های اجرای شیشه های لمینت خود را با آن بسپارید و در سریعترین زمان با بهترین کیفیت این پروژه را تحویل بگیرید.

لذا می خواهیم بدانیم که چرا اجرای شیشه لمینت از اهمیت بالایی برخوردار است و چرا باید اجرای شیشه لمینت خود را به مرکز اشنادر بسپاریم. جهت دریافت مشاوره و سفارش شیشه های لَمینت در ابعاد و اندازه های مختلف با کارشناسان فروش مجموعه اشنادر تماس حاصل فرمایید و یا از طریق فرم زیر درخواست تماس ارسال نمایید تا کارشناسان فروش مجموعه ما در کمترین زمان ممکن به شما تماس بگیرند.

فرم دریافت مشاوره

جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان گروه صنعتی اشنادر فرم زیر را تکمیل نمایید.

نام و نام خانودگی
شیشه لمینت | گروه صنعتی اشنادر
خرید اینترنتی و ثبت سفارش آنلاین شیشه لَمینت

چرا اشنادر را انتخاب کنیم؟

همه ما می دانیم که شیشه ها حتی اگر از نوع شیشه لَمینت هم باشند، بسیار حساس و شکننده هستند. حمل، اجرا و به کارگیری آن ها نیاز به دقت فراوانی دارد. از طرف دیگر اجرای شیشه لَمینت همانند سایر شیشه ها می تواند خطرناک باشد. از آنجایی که شیشه ها برنده هستند، می توانند خسارات جانی به وجود آورند.

از این رو نصب و اجرای شیشه های لَمینت نیز همانند سایر شیشه ها نیاز به افراد متخصص خود دارد. اگر از افراد مبتدی برای اجرای شیشه لمینت به کار گرفته شود، نه تنها ممکن است این نوع اجرا خسارات جانی به بار بیاورد. بلکه می تواند خسارات مالی نیز به همراه داشته باشد.

چرا که قیمت شیشه های لمینت نسبت به سایر شیشه ها بالاتر بوده و در صورت هرگونه خسارت و شکسته شدن این شیشه ها، افراد دچار ضرر مالی خواهند شد. از همه مهم تر اینکه وزن شیشه لمینت نسبت به سایر شیشه های دیگر بیشتر است. پس اجرای آن نیاز به دقت بالاتری دارد.

جهت دریافت مشاوره از ما همین حالا با ما تماس بگیرید تا مشاوره های لازم جهت خرید و نصب و اجرا توسط کارشناسان فروش مجموعه اشنادر خدمت شما ارائه شود.

تلفن تماس مرکز پاسخگویی مشتریان: ۰۹۱۲۲۳۹۱۴۸۹

خرید، نصب و اجرای شیشه لمینت | گروه صنعتی اشنادر
شیشـه لمنیت خم

اشنادر بهترین مرکز برای اجرای شیشه لمینت

چگونه می توانیم متوجه شویم که یک مرکز می تواند اجرای شیشه لمینت ما را به بهترین نحو انجام دهد؟ تجربه و سابقه کاری یک مرکز بیانگر مهارت آن در هر امری می باشد. اشنادر نیز جزو آن فروشگاه ها و اجرا کننده های شیشه لمینت است که تاکنون در این زمینه سابقه طولانی داشته است. همچنین تجربه ای که این مرکز دارد، می تواند مانع از خسارت جانی و مالی گردد.

از همه مهم تر زمانی که شما اجرای شیشه لمینت خود را به این مرکز می ‌سپارید، از طرف این مرکز شیشه ها کاملاً بیمه هستند. اگر در حین اجرای شیشـه لمینت خسارتی وارد شود،گروه صنعتی اشنادر آن خسارت را برعهده گرفته و بدون دریافت هزینه از شما، شیشـه لمینت دیگری را جایگزین می ‌کند.

لذا افراد زمانی که مرکز اشنادر را برای اجرای شیشه لَمینت خود استخدام می کنند، دارای خیالی کاملاً راحت هستند. چرا که می دانند هیچگونه خسارت جانی به وجود نخواهد آمد. در صورت بروز خسارت مالی نیز آن ها متضرر نخواهند شد.

شیشه لمینت | گروه صنعتی اشنادر
شیشه لمینت مخصوص نمای ساختمان

سفارش شیشه لمینت

سفارش شیشه لمینت به دلیل وجود مدل‌های مختلفی که دارد مقدار متفاوت تر از سایر شیشه های دیگر است. از آنجایی که شیشه های لَمینت قابل برش نیستند، افراد برای خرید شیشه لمینت بایستی آن ها را سفارش دهند. یعنی همانند شیشه های معمولی ما نمی توانیم به مرکز فروشی مراجعه کنیم، اندازه های خاصی را بدهیم و فروشنده آن شیشه را برش دهد و به ما تحویل دهد. شیشه های لمینت در صورت وجود هرگونه برشی کاملاً خرد شده و مثل شیشه های معمولی قابل برش دادن نیستند.

لذا ما ابتدا بایستی اندازه های مورد نظر خود را داشته باشیم. سپس به مرکز اشنادر مراجعه نماییم. سپس اندازه ها را به این مرکز بسپاریم و به صورت سفارشی شیشه های لمینت خود را تحویل بگیریم. تنها نکته ای که در رابطه با این امر وجود دارد، این است که اندازه گیری شیشه کار هرکسی نیست.

اگر افراد مبتدی آن ها را اندازه گیری کنند، گاهی ممکن است که شیشه ها نسبت به سایز اصلی کوچک تر یا بزرگ تر باشند. به همین دلیل اشنادر مرکزی است که می ‌تواند در این زمینه نیز به شما کمک کند. زمانی که شما یک پروژه اجرای شیشه لمینت را به این مرکز می ‌سپارید، از صفر تا صد و اجرای آن را، این مرکز انجام خواهد داد. اندازه گیری، تولید و اجرای شیشه های لمینت جزو خدماتی هستند که شما می توانید از اشنادر دریافت کنید.

جهت دریافت مشاوره از ما همین حالا با ما تماس بگیرید تا مشاوره های لازم جهت خرید، نصب و اجرا توسط کارشناسان فروش مجموعه اشنادر خدمت شما ارائه شود.

تلفن تماس مرکز پاسخگویی مشتریان: ۰۹۱۲۲۳۹۱۴۸۹

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *