shower glass cabin

کابین دوش شیشه ای و هر آنچه که باید درباره آن بدانید را قرار است در این مقاله توضیح دهیم. به طور کلی کابین های دوش محفظه‌ هایی به شکل مربع، بیضی، مستطیل و غیره می باشند.

انواع کابین دوش حمام از متریال خاصی ساخته شده اند اما رایج ترین نوع آن ها شیشه ای می باشد. تاسیس و ساخت یک حمام با تجهیزات کامل می تواند امری بسیار زمان بر و پرهزینه باشد. این در حالی است که گاهی اوقات افراد برای ساخت یک حمام اضافه فضای کافی را ندارند.

از این رو خرید کابین دوش می ‌تواند یک گزینه بسیار مناسب برای آن ها باشد. با اینکه کابین های دوش جزوه سرویس بهداشتی به شمار می‌آیند، می توان از آن ها به علت داشتن بعضی از آپشن ها به عنوان راه های درمانی نیز استفاده نمود.

از جمله آپشن هایی که ما به عنوان راه های درمانی از این کابین سراغ داریم می توان به قابلیت آب درمانی، بادی جت و تنظیمات بخار آب اشاره نمود. این آپشن ها را شما نمی توانید در یک حمام معمولی پیدا نمایید.

کابین دوش ها دارای طرفداران بسیار زیادی می باشند. شاید علت اصلی طرفداران زیاد این کابین ها را بتوان اشغال فضای کم و آپشن های ویژه برای یک دوش گرفتن بسیار سریع نامید. این کابین ها دارای دو بخش اصلی به نام محفظه و تجهیزات دوش می باشند.

البته آپشن های خاص و ویژه ای نظیر بادی جت نیز ممکن است در برخی از این کابین ها وجود داشته باشد. شما می توانید با استفاده از کابین های دوش یک دوش گرفتن لذت بخش، متفاوت در حالت ایستاده و در زمان بسیار کم و سرعت بالا را تجربه نمایید.

طراحی، نصب و اجرای کابین دوش های شیشه ای
کابین دوش شیشه ای

سوال پر تکرار در رابطه با این کابین ها

در این میان سوالی که ذهن افراد را مشغول می کند، این است که آیا کابین دوش می تواند جایگزین حمام باشد یا خیر؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که کابین دوش با یک حمام معمولی هیچ تفاوتی ندارد و شما می توانید به عنوان حمام اصلی خود از آن استفاده نمایید.

تنها تفاوت هایی که می توان برای کابین ها با حمام سنتی در نظر گرفت، این است که فضای کابین کم است و شما ممکن است در حمام های معمولی فضای بیشتری را در اختیار داشته باشید. این در حالی است که فضای بزرگ یک حمام هیچ کاربردی برای فردی که می‌ خواهد استحمام کند، ندارد.

علی‌ رغم این موضوع، کابین دوش ها دارای تجهیزاتی هستند که می ‌توانند برای شما حمام را لذت‌ بخش تر کنند. این در حالی است که این تجهیزات در حمام های معمولی وجود ندارند. پس در پاسخ به سوال بالا می توان گفت که نه تنها کابین های دوش می توانند جایگزین مناسبی برای حمام سنتی باشند.

بلکه ترجیح بسیاری از افراد به جای استفاده از حمام معمولی این کابین ها می باشد. موضوع مهمی که ما می ‌توانیم با آن اشاره نماییم، این است که در کابین ها نمی توان از وان استفاده نمود اما افرادی که علاقه بسیار زیادی به وان دارند، می توانند در کنار وان از این کابین ها قرار دهند و در زمان استحمام از هر دو مورد استفاده نموده و لذت ببرند.

قیمت کابین دوش شیشه ای | اشنادر
حمام شیشه ای ریلی

معرفی انواع کابین دوش

حال می خواهیم در رابطه با انواع مدل های کابین دوش توضیح دهیم. اولین مدلی که ما می توانیم به آن اشاره نماییم، کابین دوش گوشه ای می باشد. این کابین ها می توانند به راحتی در حمام ها قرار بگیرند.

به علت داشتن گوش های تنگ بسیار ایده آل برای فضا های کوچک می باشند. لذا کمترین فضا را اشغال می نمایند. در بازار ما می توانیم انواع مختلفی از این نوع کابین ها را مشاهده نماییم.

نوع دیگر کابین های بدون فریم می باشند. این کابین ها بسیار شیک و زیبا هستند. از این رو علاوه بر داشتن کاربرد های بهداشتی می توانند بر زیبایی یک محیط نیز تاثیر بسیار زیادی داشته باشند.

حمام های کوچک و بدون نور مناسب ترین و ایده آل ترین حمام ها برای استفاده از این نوع کابین ها می باشند. جالب است بدانید که کابین دوش های بدون فریم بسیار ساده می باشند اما بسیار خاص، زیبا و مدرن هستند.

کابین دوش شیشه ای | اشنادر
قیمت کابین دوش شیشه ای

لولایی و ریلی

کابین دوش ها با درب لولایی نوع دیگری از این کابین ها می باشند. این نوع کابین های دوش، دارای درب لولایی هستند. البته ما کابین هایی با درب کشویی نیز می توانیم مشاهده کنیم. در زمان خرید یا طراحی و اجرای کابین دوش بهتر است که این نکته را در نظر داشته باشید که اگر شما فضای کمی برای قرار دادن این کابین ها دارید، می توانید از انواع درب کشویی آن ها استفاده کنید که این مدل از کابین ها با استفاده از شیشه سکوریت های اسلادینگ یا ریلی مشابه با شیشه بالکن ریلی طراحی و اجرا می شوند. در غیر این صورت درب های لولایی نیز می توانند برای شما کاربرد داشته باشند.

از جمله معروف ترین کـابین دوش هایی که ما می توانیم به شما معرفی نماییم، کـابین دوش شیشه ای می باشد. همانطور که از نام آن مشخص است، کـابین دوش شیشه ای از متریال شیشه ساخته شده است.

این در حالی است که از دیگر متریال نیز در کنار این شیشه به کار رفته است تا بتوان استحکام این کابین ها را حفظ نمود. نوع دیگر کابین دوش ریلی می باشد. همانطور که در بالا اشاره نمودیم کابین ها می توانند به صورت ریلی و لولایی باشند.

معمولاً کابین های ریلی یا همان کشویی برای حمام های کوچک مناسب تر هستند. چرا که فضای کمتری را اشغال نموده و به راحتی می توان درب آن ها را باز و بسته نمود.

نصب و اجرای کابین دوش

کابین حمام می تواند در اندازه های مناسب در بازار وجود داشته باشد.اجرای کابین دوش شیشه ای بایستی توسط افراد زبده و با مهارت صورت بگیرد. همچنین این که بتوان بهترین مکان برای قرار دادن کابین ها را انتخاب نمود، امری بسیار سخت و دشوار است که تنها از یک فرد با تجربه و آگاه از این مسائل بر می آید.

این نکته را در نظر داشته باشید که علیرغم انتخاب یک کابین حمام مناسب ما باید به دنبال افرادی با مهارت بالا برای اجرای کابین دوش باشیم. چرا که اجرای آن نیز امری بسیار حیاتی است و بایستی در زمان خرید با آن دقت لازم را داشته باشیم. لازم است بدانیم که قیمت کابین دوش بسته به اینکه کابین از چه نوعی باشد، می تواند تغییر کند.

معمولاً قیمت کابین دوش ریلی نسبت به قیمت کابین دوش لولایی بیشتر بوده، همچنین انواعی که تجهیزات بیشتر و پیشرفته‌ تری نیز دارا می باشند از قیمت بالاتری برخوردار هستند.

فرم دریافت مشاوره

جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان گروه صنعتی اشنادر فرم زیر را تکمیل نمایید.

نام و نام خانودگی

مزیت های کابین دوش

حال می خواهیم در رابطه با مزیت های این کابین ها توضیح دهیم و بدانیم که این کابین ها دارای چه خصوصیات و ویژگی و چه مزیت هایی می باشند که تا این حد پرطرفدار هستند؟ به طور کلی هر حمامی نیاز به یک کابین دوش دارد. این کابین ها با توجه به اندازه حمام طراحی خواهند شد.

اگر شما لذت استفاده از کابین دوش را می چشیدید، مطمئناً هیچگاه حاضر نبودید که بدون کابین های دوش به حمام بروید. از جمله مزیت هایی که می ‌توان برای این کابین ها نام برد، کاربری آسان و راحت آن ها می باشد. سطوح این کابین ها صاف است.

متریالی که در ساخت آن ها استفاده می شود، همگی ضد زنگ و ضد آب می باشند. به دلیل صاف بودن و صیقلی بودن سطح متریال آن ها، آلودگی کم تری به روی آن ها تجمع می یابد. همچنین تمیز کردن این سطوح نسبت به تمیز کردن کاشی و سرامیک بسیار راحت تر است و نیاز به زمان کمتری دارد.

از همه مهم تر اندازه بین کابین ها کوچک بوده و همین امر می تواند موجب سهولت در شست و شوی شود. مسئله ی بعدی که مزیتی برای کابین ها به شمار می‌آید، این است که اندازه آن ها کاملا انعطاف پذیر است.

شما می توانید با توجه به اندازه حمام خود اندازه کابین ها را نیز تغییر دهید. حتی برخی از کابین ها که گوشه ای نام دارند، می توانند برای حمام های خیلی کوچک مناسب باشند.

کابین دوش شیشه ای | اشنادر
نصب و اجرای کابین دوش شیشه ای

کاربری راحت

از مزیت های دیگر این کابین دوش ها می توان به استفاده و کاربری راحت آن ها اشاره نمود. وان ها و دوش های سنتی ممکن است شما را به چالش بکشند و به دلیل مشکلاتی که دارند شما از آن ها نارضایتی پیدا کنید.

این در حالی است که کابین ها بسیار پیشرفته بوده و دارای تجهیزات خاص و ویژه می ‌باشند و حمام کردن در کابین دوش ها بسیار لذت بخش تر است. مزیت دیگری که در رابطه با این کابین ها می ‌توان معرفی نمود، طراحی معاصر و مینیمالیستی آن می باشد دقیقا همانند پارتیشن شیشه ای اداری بسیار جذاب و شیک می باشند.

این طراحی می تواند بسیار ساده اما زیبا باشد و به شما حس نظافت و تمیز بودن را القا کند. همچنین طراحی آن به گونه ای است که از اشغال بیهوده فضای حمام جلوگیری می نماید. تنها کافی است که شما با توجه به حمامی که دارید، نوع مناسب این کابین را انتخاب نموده و در جای مناسب آن را قرار دهید.

چرا اجرای کابین دوش ها مهم است

حال می خواهیم به شما یک مسئله مهم را در رابطه با این کابین ها توضیح دهیم. باید بگوییم که کابین ها علیرغم داشتن تمام مزیت ها و ویژگی هایی که در بالا به آن ها اشاره نمودیم، نیاز به یک نصاب ماهر دارند. همچنین شما باید خرید این کابین دوش ها را از فروشگاهی انجام دهید که بتواند به بهترین قیمت و با بالاترین کیفیت آن ها را به شما عرضه بدارد.

خرید، نصب و اجرای کابین دوش می تواند امری بسیار چالش برانگیز برای کسانی باشد که می ‌خواهند از این کابین ها استفاده نمایند. اگر شما بخواهید به دنبال یک مرکز بسیار خوب بگردید، بایستی زمان بسیار زیادی را صرف کنید. همچنین باید هزینه زیادی را صرف جستجوی اینترنتی نمایید.

کابین دوش شیشه ای | اشنادر
نمونه کار کابین دوش شیشه ای

بهترین مرکز برای اجرای کابین دوش

ما در این مقاله می خواهیم به شما بهترین مرکز فروش، نصب و اجرای کـابین دوش را معرفی نماییم. این مرکز اشنادر نام دارد. اشنادر با داشتن سابقه بسیار طولانی در زمینه فروش، اجرا و نصب این کابین ها تاکنون طرفداران بسیار زیادی را به خود جذب نموده است.

با این حال می توان فروش اینترنتی این فروشگاه را یک مزیت فوق العاده برای مشتریان آن دانست. چرا که شما در کسری از زمان می توانید انواع مختلفی از کابین ها را در این فروشگاه بررسی نموده، قیمت آن ها را با یکدیگر مقایسه نمایید.

همچنین این فروشگاه به شما توضیحات مختصری را در هر مدل از کابین می دهد. به این صورت که شما وقتی یک کابین خاص را انتخاب می نمایید، می توانید ویژگی ها و جزئیات را زیر آن محصول مشاهده نمایید.

این امر می‌ تواند به شما در زمینه خرید کابین دوش کمک بسیاری نماید. همچنین می توانید این ویژگی ها را با نیاز خود مقایسه کنید، در صورتی که بتواند نیاز شما رفع کند، باید به خرید آن بپردازید.

فرم دریافت مشاوره

جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان گروه صنعتی اشنادر فرم زیر را تکمیل نمایید.

نام و نام خانودگی

طراحی و اجرای کابین حمام شیشه ای با اشنادر

گروه صنعتی اشنادر یکی از بهترین شرکت های فعال در زمنیه طراحی، نصب و اجرای کابین های حمام می باشد که نسبت به رقبا دارای ویژگی های بهترین می باشد. از جمله ویژگی ‌های دیگری که می ‌توان برای گروه صنعتی اشنادر به غیر از فروش اینترنتی نام برد، کیفیت بالا، ارسال سریع، قیمت مناسب، ضمانت پس از فروش، ارتباط سریع و آسان با کارشناسان و غیره می باشد.

اگر شما نیاز به اطلاعاتی در رابطه با این کابین ها داشتید، می توانید با برقراری تماس با کارشناسان مجموعه ما مشاوره های لازم را در رابطه با طراحی، نصب و اجرای کابین حمام شیشه ای را دریافت نمایید.

در این زمان بهترین گزینه تماس و ارتباط تلفنی با کارشناسان فروش این مرکز می باشد. این کارشناسان بسیار دلسوزانه عمل کرده و شما را کاملاً راهنمایی می ‌کنند. همچنین باعث می شوند که شما دیده بهتری نسبت به کابین ها داشته باشید و شناخت مناسبی از آن ها پیدا نمایید.

این دو امر می ‌تواند در انتخاب صحیح و خرید یک کابین مناسب به شما کمک بسزایی نماید. پس بهترین مرکزی که می توانید به آن مراجعه نمایید، اشنادر می باشد.

اگر به دنبال یک مجموعه مطمئن و کار بلد برای نصب و اجرای کابین دوش هستید بدون شک، قطعا مجموعه اشنادر یک مجری بسیار فوق ‌العاده برای نصب انواعی از تجهیزات از جمله نصب و اجرای کابین دوش می باشد. از ما خیالتان راحت…!

کابین دوش شیشه ای | اشنادر
کابین دوش

عوامل تاثیر گذار بر قیمت کابین دوش

حال می خواهیم به عوامل تاثیر گذار بر قیمت کابین دوش بپردازیم. در حال حاضر با توجه به شرایطی که کشور ما دارد و به خاطر نوسانات دلاری که ما هر روز شاهد آن هستیم، قیمت کابین ها به شدت نموداری و متغیر است.

البته این امر تنها وابسته به قیمت کابین دوش نمی باشد، بلکه همه کالاها دستخوش این تغییرات مانند جنس متریال کابین مانند جنس پروفیل های مورد استفاده یا جنس شیشه استفاده شده برای کابین که شیشه لمینت باشد یا شیشه سکوریت یا شیشه معمولی، موثر در قیمت قرار خواهند گرفت.

به طور کلی کابین های دوش می‌ توانند قیمتی بین ۵ تا ۲۵ میلیون داشته باشند. البته این قیمت کاملاً حدودی می ‌باشد و در انواع مختلف کاملاً متفاوت است. حتی ممکن است انواع نادری وجود داشته باشند که از این قیمت کمتر بوده یا از آن بالاتر باشند.

با این حال می خواهیم به شما بگوییم که چه عواملی می توانند باعث شوند که هزینه های مختلفی را از این کابین ها سراغ داشته باشیم. اولین معیار می تواند متراژ کابین باشد. هر چقدر متراژ کابین بیشتر بوده، متریال بیشتری در آن به کار گرفته شده و به طبع قیمت آن افزایش پیدا خواهد کرد.

همچنین اگر از بهترین و گران قیمت ترین شیرآلات در آن استفاده شده باشد، مسلماً قیمت کابین ها نیز افزایش پیدا خواهد نمود. آپشن هایی نظیر سونا و جکوزی ماساژور و غیره نیز می توانند عوامل موثر بر قیمت این کابین ها به شمار بیایند.

جنس و متریال به کار رفته شده در این کابین ها نیز می تواند عامل تاثیر گذاری به شمار آید. نوع یراق آلات استفاده شده هم رابطه ی مستقیمی با قیمت این کابین ها دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *