قیمت اجرای پارتیشن دوجداره اداری | اشنادر

پارتیشن دوجداره اداری از مرغوب ترین مدل پارتیشن های شیشه ای اداری می باشد که برای تفکیک و همچنین جداسازی نمودن فضای اداره جات یا فضای داخلی منزل استفاده می شود. این پارتیشن ها علاوه بر این که نقش موثری در زیباسازی محیط دارند، برای پیشگیری از ورود صدا هم مناسب ترین گزینه هستند. از این نمونه پارتیشن ها برای کاهش دید و صدا استفاده می شود. همچنین به سبب این که این نوع پارتیشن های اداری با استفاده از چوب و شیشه تولید می شوند، عایق مناسب برای حرارت و صدا می باشند. پارتیشن دوجداره اداری در فضاهای تجاری به منظور تقسیم بندی فضا به اندازه ها و ابعاد کوچکتر مورد استفاده قرار می گیرد.

برای تولید پارتیشن دوجداره اداری از متریال مختلف استفاده می گردد. از جمله متریالی که برای این پارتیشن ها مورد استفاده قرار می‌ گیرند باید به شیشه سکوریت، آلومینیوم، ام دی اف و شیشه لمینت اشاره داشت. این نوع محصولات با توجه به ابعاد مد نظر مشتریان ساخته می شوند. لازم است بدانید که پارتیشن‌ ها دارای یک محل مشخص برای عبور دادن انواع سیم و کابل هستند. در پارتیشن های دوجداره اداری مقاومت پارتیشن های نسبت به نمونه های تک جداره بیشتر است. ساخت اصولی این پارتیشن ها و ایستایی آنها سبب می شود تا کمترین اصطکاک مابین پارتیشن و زمین ایجاد گردد.

قیمت اجرای پارتیشن دوجداره اداری | اشنادر
پارتیشن دوجداره اداری

اصول طراحی پارتیشن دوجداره

در زمان طراحی انواع پارتیشن دوجداره اداری باید پارامتر های بسیاری را مد نظر قرار داد. همچنین طراحی پارتیشن را باید به افرادی که مهارت کافی دارند سپرد. در هنگام طراحی نمودن پارتیشن های دوجداره باید رنگ هایی را انتخاب نمود که با مبلمان اداری هماهنگی دارند. همچنین باید در زمان طراحی و قرار دادن پارتیشن دوجداره اداری، فضای کافی برای قرار دادن کمد و قفسه های مدارک ایجاد گردد. تامین نور و میزان دید افراد در محیط هم از دیگر مواردی است که در زمان طراحی پارتیشن باید به آن توجه نمود.

طراحی پارتیشن ها بر اساس فضای مدنظر، گاهی اوقات متفاوت می شود. به طور مثال در محیط هایی که نیاز به سکوت بیشتر است، به هنگام نصب پارتیشن های اداری از نمونه های دوجداره استفاده می گردد. نمونه های دوجداره علاوه بر ایجاد سکوت در محیط، موجب کاهش اتلاف انرژی می گردند. مورد دیگر در زمان طراحی و نصب پارتیشن ها، قرار دادن اصولی آنها است. نصب آن ها باید به گونه ای باشد که فضا بیش از حد کوچک به نظر نرسد. توجه به این نکات نیازمند دانش و تخصص کافی است. افرادی که در زمینه ساخت و فروش پارتیشن اداری فعالیت می کنند، به راحتی می توانند آنها را طراحی نمایند. آشنادر از نمونه شرکت‌ هایی است که تبحر بسیار زیادی در این زمینه دارد. این مجموعه با فروش و نصب انواع پارتیشن اداری بهترین فضا را برای شما ایجاد می نماید.

قیمت اجرای پارتیشن دوجداره اداری | اشنادر
پارتیشن دوجداره شیشه ای

انواع پارتیشن دوجداره

پارتیشن ها دارای انواع مختلف هستند. پارتیشن های تک جداره و دوجداره،  تفاوت ها و ویژگی های خاص به خود را دارند. از نمونه پارتیشن های دوجداره می توان به پارتیشن دوجداره شیشه ای، پارتیشن ام دی اف، پارتیشن فریم آلومینیومی و پارتیشن فلزی اشاره داشت. به روزترین و جدیدترین پارتیشن دوجداره، پارتیشن اداری شیشه ای همراه با ام دی اف است. این نوع محصول با استفاده از روکش ضد خش پوشیده می شود و خاصیت آکوستیک دارد. پارتیشن دوجداره شیشه ای هم از دیگر پارتیشن‌ هایی است که با ترکیب پروفیل آلومینیوم و استیل تولید می شود. این محصول برای جداسازی فضاهای مختلف در ساختمان مورد استفاده قرار می‌ گیرد. قابلیت حمل و نقل و جا به جایی، از مزیت های این محصول است.

در صورتی قصد خرید و نصب پارتیشن دوجداره را دارید جهت دریافت مشاوره از ما همین حالا با ما تماس بگیرید تا مشاوره های لازم جهت خرید و اجرا توسط کارشناسان فروش مجموعه اشنادر خدمت شما ارائه شود.

تلفن تماس مرکز پاسخگویی مشتریان: ۰۹۱۲۲۳۹۱۴۸۹

پارتیشن دوجداره شیشه ای

نوعی دیگر از پارتیشن های اداری، پارتیشن دوجداره شیشه ای است که دارای ظاهری متفاوت با دیگر پارتیشن ها می باشد. این نوع محصولات بدون فریم و اسکلت بوده و معمولاً در پاگرد ساختمان ها استفاده می شوند. این نوع پارتیشن دوجداره اداری نمایی بسیار خاص و متفاوت را در محیط ایجاد می نماید. لازم است بدانید که استفاده از آنها در طبقات بالاتر به سبب ایمنی کمتر توصیه نمی شود. با استفاده از پارتیشن های شیشه ای به راحتی می توان فضاهای بلا استفاده در ساختمان ها را پنهان نمود. ایجاد فضای جدید مانند انبار با استفاده از این محصولات امکان پذیر است. پارتیشن هایی دوجداره شیشه ای، از پارتیشن هایی هستند که قطعات آنها به راحتی جدا شده و جابجا می‌ شود. به همین سبب هم پس از تغییر مکان و محیط اداری، می توان به راحتی آنها را به مکان دیگری انتقال داد.

قیمت اجرای پارتیشن دوجداره اداری | اشنادر
نصب و اجرای پارتیشن دوجداره

مزایای پارتیشن های دوجداره اداری

پارتیشن دوجداره اداری که جهت نظم دادن به فضا و افزایش تمرکز پرسنل مورد استفاده قرار می گیرد علاوه بر این موارد، مزایا و ویژگی‌ های دیگری نیز دارد. از این پارتیشن ها می‌ توان برای فضای مابین شیشه ها استفاده کرد. این نوع محصولات برای پر نمودن نقاط شیشه ای و پلکسی نیز قابل استفاده هستند. قابلیت نصب آسان آنها، سبب سرعت بخشیدن به هنگام نصب پارتیشن ها می گردد. با پارتیشن دوجداره اداری می توان به راحتی انواع تاسیسات ساختمانی را هم پنهان نمود.

پارتیشن دوجداره اداری به آسانی بر اساس فضای مورد نظر مونتاژ می شود. به نسبت دیوار این نوع پارتیشن ها، نمای زیباتر و بهتری دارند. به جهت پایداری بالا در پارتیشن های دوجداره، این محصولات به راحتی و بدون این که به سقف یا دیوار متصل گردند قابلیت نصب دارند. از دیگر مزیت های استفاده از پارتیشن های دوجداره باید به استحکام بالای آنها در برابر ضربه اشاره داشت. به دلیل این که برای تولید این پارتیشن ها از پروفیل های مقاوم و محکم استفاده می شود، استحکام آنها در برابر ضربه زیاد است. با نصب پارتیشن های اداری در محیط اداره جات، می توان داکت ها و کابل های برق را از درون آنها عبور داد و پنهان نمود. این محصولات عایق خوبی در برابر حرارت و صدا هستند. در مصرف انرژی صرفه جویی نموده و موجب پیشگیری از اتلاف انرژی می شوند.

قیمت اجرای پارتیشن دوجداره اداری | اشنادر
لیست قیمت پارتیشن دوجداره شیشه ای اداری

ساخت پارتیشن دوجداره اداری

تولید و ساخت انواع پارتیشن دوجداره اداری نیازمند تخصص بالا است. در این زمینه افراد و شرکت هایی که تخصص کافی دارند، بهترین گزینه برای ساخت پارتیشن هستند. یکی از این شرکت ها شرکت اشنادر است که از حرفه ای ترین افراد برای ساخت پارتیشن استفاده می نماید. از جمله نکات مهمی که در هنگام ساخت پارتیشن دوجداره، این شرکت رعایت می کند توجه به نکات ایمنی و حفاظت است. همچنین برای ساخت این پارتیشن ها نقش آنها را در ساختمان در نظر می‌ گیرد، سپس بر اساس نوع کارایی آنها را طراحی می‌ نماید.

انواع پارتیشن ها از لحاظ فرم تقسیم بندی می شوند و قبل از نصب باید نمای سه بعدی از آنها را ترسیم نمود. توجه به اصول ترسیم نمودن، برش پارتیشن دوجداره و انواع یراق آنها از دیگر نکات حساس و مهم در زمینه ساخت این محصولات است. برآورد قیمت در هنگام ساخت این محصولات، برای بسیاری از مشتریان حائز اهمیت می باشد. این مجموعه سعی دارد با کمترین میزان هزینه، ساخت پارتیشن را برای مشتریان انجام دهد.

فرم دریافت مشاوره

جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان گروه صنعتی اشنادر فرم زیر را تکمیل نمایید.

نام و نام خانودگی

نکات مهم به هنگام خرید پارتیشن های دوجداره اداری

در محیط‌ های اداری، بهره گیری از پارتیشن دوجداره اداری بسیار سودمندتر از دیوارهای آجری است. با استفاده از این محصولات می توان فضا را بر اساس ایده های مورد نظر افراد طراحی نمود. هر کدام از پارتیشن ها بر اساس نوع کاربری، قابلیت های متفاوتی دارند. یکی از کاربردی ترین نمونه های پارتیشن دوجداره، پارتیشن شیشه ای است. این محصول کاربرد مد نظر مشتریان را پاسخگو بوده و سبب تقسیم یکسان محیط می شود.

اما از مهم ترین نکاتی که افراد در زمان انتخاب و خرید پارتیشن باید به آن توجه نمایند، ارتفاع آنها است. پارتیشن های دوجداره را می توان با ارتفاع های مختلف انتخاب نمود. البته با در نظر گرفتن کاربرد این محصول، باید الگوی پارتیشن های دوجداره را مشخص نمود و سپس از فضا استفاده بهینه کرد. انتخاب نوع متریال نیز از دیگر موارد مهم در زمان انتخاب و خرید پارتیشن های دوجداره است. قیمت متریال این محصولات، سبب ماندگاری آنها و همچنین افزایش و کاهش قیمت پارتیشن ها می گردد.

قیمت اجرای پارتیشن دوجداره اداری | اشنادر
پارتیشن دوجداره شیشه ای با شیشه سکوریت

قیمت پارتیشن دوجداره

در حالت کلی پارتیشن دوجداره اداری حاوی شیشه قدی و نوعی پرده است که بر قیمت آن تاثیر می گذارد. برای به دست آوردن قیمت این محصول، ابتدا باید ابعاد دیوار و ارتفاع آن تا سقف اندازه گیری شود. قیمت پارتیشن دوجداره بر اساس متر مربع مشخص می گردد. هزینه قفل، دستگیره و لولا هم از دیگر مواردی است که به افزایش قیمت پارتیشن ها می انجامد. هنگامی که هزینه حمل و نقل بر عهده مشتری می باشد، نرخ فروش پارتیشن ها متفاوت می گردد. در پارتیشن های دوجداره شیشه ای قیمت آنها بر اساس نوع سازه، نوع فریم، نوع رنگ فریم ها و تعداد درب های بازشو مشخص می شود.

در گروه صنعتی اشنادر انواع مختلف از پارتیشن های دوجداره موجود هستند. این مجموعه با سابقه طولانی در زمینه فروش و نصب پارتیشن شیشه ای بهترین نوع از این محصولات را در محیط های اداری نصب می نماید. مجموعه آشنادر با بکارگیری نیروهای متخصص و استفاده از بهترین متریال برای نصب پارتیشن ها، توانسته است موجب جلب رضایت مشتریان خود گردد.

در صورتی قصد خرید و نصب پارتیشن دوجداره را دارید جهت دریافت مشاوره از ما همین حالا با ما تماس بگیرید تا مشاوره های لازم جهت خرید و اجرا توسط کارشناسان فروش مجموعه اشنادر خدمت شما ارائه شود.

تلفن تماس مرکز پاسخگویی مشتریان: ۰۹۱۲۲۳۹۱۴۸۹

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *