کرکره برقی | گروه صنعتی اشنادر

کرکره برقی با بهره گیری از یک موتور قدرتمند، به صورت عمودی حرکت می کنند. برای تامین انرژی موتور کرکره های برقی باید، موتور را به وسیله کابل مخصوصی، به منبع تغذیه متصل نمود. منبع تغذیه مذکور، به صورت الکتریکی تامین می گردد. همچنین میتوانید برای کاهش هزینه های خود، از پنل های خورشیدی جهت تامین انرژی مورد نیاز موتور بهره ببرید. امروزه کرکره های برقی را نمونه پیشرفته و ارتقاء یافته کرکره های دستی، می پندارند. با استفاده از کرکره های برقی میتوانید محیط مورد نظر خود را در برابر سرقت، ایزوله نمایید.

ایمنی کرکره های برقی در مقایسه با سایر محصولات امنیتی، بسیار بالاتر می باشد. امنیت کرکره های برقی در مقایسه با کرکره های دستی بیشتر است. کرکره های مذکور را از آلومینیوم می سازند. بهره گیری از آلومینیوم در ساخت این محصول به دلیل کاربری آسان و رنگ پذیری محصول نهایی می باشد.

کرکره برقی را میتوان با استفاده از ریموت، کنترل نمود. در واقع شما با استفاده از قابلیت مذکور میتوانید کرکره های برقی مربوط به درب یا پنجره ساختمان خود را باز یا بسته کنید. به همین دلیل، استفاد از کرکره های برقی در فضای های داخلی ساختمان های جدید، بسیار زیاد مشاهده می گردد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد، کرکره های برقی مربوط به برنامه نویسی و تنظیمات قابل تغییر آن می باشد.

در واقع با استفاده از ویژگی مذکور، میتوانید تنظیم کنید که کرکره مورد نظر شما در یک زمان خاص باز یا بسته شود. همچنین میتوانید تنظیمات اعمال شده بر کرکره را از راه دور مشاهده و کنترل نمایید. امروزه کرکره های برقی را بیشتر در سیستم ها صنعتی مشاهده می کنید. استفاده از این دستگاه در چنین سیستم هایی، فضا را مدرن تر، نمایان می دهد. عملکرد کرکره های برقی در صنایع بزرگی که دارای چندین درب پراکنده هستند نیز غیر قابل چشم پوشی است. این عملکرد، راندمان تولید را بالا می برد.

کرکره برقی | گروه صنعتی اشنادر

معرفی اجزای کرکره های برقی

کرکره برقی از اجزای مختلفی تشکیل شده است که در ادامه مطلب آن ها را برای شما نام می بریم. اولین مورد تیغه کرکره برقی می باشد. این قطعه، بیشترین بخش را به خود اختصاص داده است. مورد بعدی محفظه نام دارد. محفظه کرکره های برقی، حاوی بخش اصلی کرکره، یعنی موتور می باشد. سومین جزء یا بهتر است بگوییم مهم ترین جزء این دستگاه، ریموت کنترل، نام دارد.

شما با استفاده از این وسیله میتوانید در فواصل معینی از کرکره خود، بدون دخالت فیزیکی شدیدی، آن را باز یا بسته نمایید. مورد بعدی به کنترل پنل کرکره مربوط می گردد. کنترل پنل این دستگاه، اجازه تغییر تنظیمات و اعمال آن ها را به کاربر خود می دهد. در واقع این بخش را میتوان مغز کرکره برقی نامید. از دیگر اجزای باقی مانده میتوان به رول و ریل کرکره برقی اشاره کرد. دو بخش مذکور موجب می شوند که تیغه کرکره به درستی در جهت عمود بر سطح زمین، بالا و پایین رود.

کرکره برقی | گروه صنعتی اشنادر

بررسی مزیت های کرکره برقی

کرکره برقی با مزایای خاص خودش توانسته جایگاه قابل احترامی را در بازار خرید و فروش کرکره، به خود اختصاص دهد. این محصول در برابر ضربات شدید فیزیکی، مستحکم می باشد. ویژگی مذکور موجب افزایش امنیت این محصول شده است. مزیت بعدی مربوط به خاصیت ضد زنگ کرکره های برقی می باشد. خاصیت ضد زنگ زدگی، موجب افزایش طول عمر کرکره های برقی می گردد.

کرکره های برقی میتوانند تا حد قابل قبولی، آلودگی صوتی موجود در فضا را کاهش دهند. از مزایای دیگر این محصول میتوان به ابعاد کوچک و کاربری ساده آن اشاره کرد. امروزه متخصصان این حوزه، کرکره های برقی را به دلیل بهره مندی از قفل الکترومکانیکی، به عنوان اولین لایه امنیتی جهت محافظت از ساختمان ها می شناسند. شما میتوانید در موارد ضروری مانند آتش سوزی، کرکره های برقی خود را به صورت دستی باز و بسته کنید. برای انجام این کار کافی است که به دستورات ذکر شده در دفترچه راهنمای محصول، رجوع کنید.

قابلیت شستشو را میتوان به عنوان یک مزیت برای کرکره برقی به شمار آورد. شما با استفاده از مواد شوینده میتوانید بخش عظیمی از تیغه و ریل کرکره خود را تمیز نمایید. با افزایش روز افزون این محصول و پدید آمدن نمایندگی های تولید کننده، نگرانی های پیرامون تعمیرات کرکره، به کلی محو گردیده است. شرکت های سازنده کرکره های برقی، تنوع و زیبایی را ضمیمه تولید محصولاتشان کرده اند.

برای درک این موضوع میتوانید به تنوع طرح های موجود در بازار کرکره های برقی توجه نمایید. کرکره های دستی برای افزایش امنیت خود، نیازمند قفل آویز بودند. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی، الزامات لازم جهت حذف قفل آویز در کرکره های برقی صورت گرفته است. مورد مذکور به این معنی است که برای افزایش امنیت کرکره خود، نیازی به قفل آویز ندارید. یکی دیگر از مزایای موجود در کرکره های برقی، نیروی الکتریکی است. در واقع امروزه، نیروی انسانی جای خود را به نیروی الکتریکی داده است.

کرکره برقی | گروه صنعتی اشنادر

آشنایی با موارد مربوط جهت نصب کرکره برقی

امروزه نصب کرکره برقی، موجب آراستگی و زیبایی یک ساختمان می شود. زیرا شرکت های سازنده این دستگاه، مدل های مختلفی را در رنگ های متنوعی وارد بازار می کنند. کرکره های برقی به دلیل ساختار ویژه خود، قادر هستند تا در شرایط مختلف آب و هوایی، فعالیت کنند. لازم به ذکر است که در صورت قطع برق، میتوان کرکره را به طور دستی باز و بسته کرد. نصب اصولی از طرف نصاب حرفه ای تاثیر زیادی در بالا رفتن طول عمر موتور و تیغه ها دارد. نصاب حرفه ای میتواند با نصب اصولی، طول عمر کرکره درجه سه را بیشتر کند. همچنین میتواند با نصب غیر اصولی کرکره درجه یک، از طول عمر آن بکاهد.

یکی از موارد موثر در طول عمر کرکره برقی، وجود تناسب میان کار خواسته شده و دستگاه انتخابی است. مورد مذکور به معنی این است که اگر کرکره انتخابی شما متناسب با شرایط کاریتان نباشد، محصولی که خریداری کرده اید، بازده مناسبی نخواهد داشت.

این موضوع به غیر از تحمیل هزینه های هنگفت، موجب بروز درد سر و اختلال در کار اصلی شما می گردد. اگر شما کاربران محترم خواهان نصب کرکره برقی هستید کافی است که با مشاوران اشنادر، تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

کرکره برقی | گروه صنعتی اشنادر

بررسی کرکره برقی پنجره

کرکره برقی پنجره از جهات مختلفی دارای مزیت و ویژگی های منحصر به فردی می باشد. برای مثال میتوان به وزن کم، عدم تولید آلودگی صوتی، عایق در برابر حرارت و خاک اشاره نمود. در دنیای امروزی با پیشرفت تکنولوژی و زیبایی های پیرامون آن، کرکره های برقی جایگاه خاصی را به خود اختصاص داده اند. در بسیاری از ساختمان های مدرن که دارای نمای بیرونی زیبا هستند، میتوان کرکره برقی پنجره را مشاهده نمود.

کرکره های برقی میتوانند برخی از مشکلات موجود در نمای ساختمان ها را از بین ببرند. برای مثال میتوان به عدم هماهنگی چهارچوب پنجره ها به عنوان یکی از مشکلات عمده در نمای ساختمان ها اشاره کرد. این مشکل سالیان متوالی بدون بیان راه حل مناسبی، موجب زشتی ساختمان ها شده بود. با پیدایش کرکره های برقی پنجره، مشکل مذکور به کلی برطرف گردید. امروزه میتوانید با مراجعه به مراکز معتبری مانند شرکت اشنادر، مشکلات نمای بیرونی ساختمان خود را با خرید کرکره برقی پنجره مناسب، برطرف سازید.

کرکره برقی | گروه صنعتی اشنادر

کاربرد کرکره برقی پارکینگ اتوماتیک

با توجه به نام کرکره برقی پارکینگ میتوان فهمید که این کرکره برای نصب به عنوان درب فرعی یا اصلی پارکینگ ها مورد استفاده قرار می گیرد. کرکره مذکور را معمولا در ساختمان های بزرگی که افراد ساکن در آن با برخی از محدودیت های حرکتی زندگی می کنند، میتوان مشاهده کرد. این افراد با استفاده از کرکره های برقی، میتوانند خیلی آسان به پارکینگ خود، وارد شده یا از آن خارج گردند. مورد مذکور تاثیر بسزایی در افزایش راحتی و آسایش، ساکنین یک ساختمان دارد.

در دنیای امروزی با افزایش رفاه اجتماعی میتوان اذعان داشت که تقریبا اکثر خانه های ویلایی، دارای کرکره برقی پارکینگ می باشند. امروزه باز کردن درب پارکینگ به صورت دستی، یک کار طاقت فرسا قلمداد می گردد. به همین خاطر مهندسان برای افزایش راحتی جهت عبور و مرور به پارکینگ ها، کرکره برقی مخصوص پارکینگ را طراحی کردند. از این محصول معمولا در قسمت ورودی ساختمان یا در اصطلاح درب ورودی پارکینگ استفاده می شود.

باید هنگام خرید کرکره برقی پارکینگ، از یک فرد آگاه مشاوره لازم را دریافت نمایید. گروه حرفه ای اشنادر یکی از فعالان موجود در عرصه کرکره برقی می باشد. شما میتوانید جهت دریافت مشاوره اصولی و درست، به این شرکت مراجعه نمایید. یک مشاوره اصولی، تاثیر بسزایی در خرید شما دارد.

در موارد متعددی مشاهده شده که کرکره مورد نیاز یک ساختمان را میتوان با هزینه کم و کارایی بالا نصب نمود. لازم به ذکر است که موتور و تیغه کرکره برقی پارکینگ هر خانه ای متناسب با شرایط همان خانه باید خریداری گردد.

کرکره برقی | گروه صنعتی اشنادر

برطرف کردن نوسان موجود در قیمت کرکره برقی

قیمت کرکره برقی از جمله موارد است که خریداران کرکره را با چالش مواجه می نماید. دو فاکتور تاثیر گذار در قیمت این محصول مربوط به جنس تیغه و موتور است. البته موارد دیگری همچون متراژ کرکره، نوع رسیور و غیره، نیز در قیمت گذاری تاثیر گذارند. قیمت این دستگاه با در نظر گرفتن شرایط جغرافیایی هر محل، دارای نرخ های متفاوتی است. این موضوع همواره موجب سردرگمی خریداران می شود.

برای رفع این مشکل باید به مراکزی که در آن ها نرخ های ارائه شده، دارای تفاوت کمتری هستند، مراجعه کرد. گروه صنعتی اشنادر مناسب خریدارانی است که از بالا و پایین رفتن قیمت ها خسته شده اند. محصولات ارائه شده در این شرکت ثبات قابل توجهی دارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *