درب اداری شیشه ای | اشنادر

درب اداری شیشه ای ریلی


درب اداری شیشه ای علاوه بر اینکه استحکام خیلی زیادی در برابر شکسته شدن دارد؛ جانشین و بدیل درخوری برای درب‌های چوبی و فلزی است. ضمن اینکه درب اداری شیشه ای از نظر ظاهری نیز بسیار زیبا و مدرن است.

درب‌ شیشه‌ ای از جنس شیشه سکوریت یا لمینت است. درب اداری شیشه ای استقامت زیادی در مقابل ضربه، مورد اصابت قرار گرفتن و وارد شدن فشار دارد، بنابراین از ایمنی خوبی نیز برخوردار است. برخلاف درب‌های چوبی و فلزی که محدودیت استفاده در فضاهای مختلف را دارند، درب‌های شیشه سکوریت ماندگاری بالایی دارند و در همه جا از جمله در فضای اداره‌ها قابل استفاده هستند.

 درب اداری شیشه ای (ریلی و سکوریت کشویی)

  • درب اداری شیشه ای ریلی: این درب به دو شکل دستی و اتوماتیک وجود دارد. این درب اداری شیشه ای به شکل دستی باز و بسته می‌شود. نوع پراستفاده از درب شیشه سکوریت است و می‌تواند در مکان‌های اداری که فضای کم یا کوچکی دارند، ساخته و نصب شوند. چون درب ریلی فضای زیادی نیاز ندارد و تنها احتیاج به یک فضا در کنار درب است به طوری که پنل شیشه ای پشت آن قرار گیرد.

درب اداری شیشه ای ریلی به شکل اتومات و خودکار باز و بسته می‌شود. این درب برقی نیز استفاده زیادی در انواع مکان‌ها از جمله اداره‌ها دارد. این درب برقی مزایایی همچون جلوگیری کردن از اتلاف انرژی، مانع شدن از راه‌یابی گرد و خاک و انواع آلودگی‌های صوتی و محیطی به فضای کاری را دارد. این درب کشویی یا ریلی هم احتیاج به یک پنل ثابت و بی‌حرکت دارد تا لت‌های متحرک شیشه‌ای پشت آن قرار گیرند.

  • درب اداری شیشه ای سکوریت کشویی: این سبک از درب شیشه ای نیز به دو شکل اتوماتیک و دستی وجود دارد. درب‌های شیشه‎ ای کشویی از جمله درب‌هایی است که استفاده زیادی دارد و از لحاظ اقتصادی نیز به صرفه است. در این بخش درخصوص نوع دستی آن صحبت می‌کنیم. همان‌گونه که اسم این درب نشان می‌دهد، این درب را می‌توان با دخالت دست باز یا بسته کرد. در ضمن این درب بر روی یک ریل به حرکت درمی‌آید.درب شیشه ای سکوریت کشویی جای زیادی را به خود اختصاص نمی‌دهد. پس این نوع درب نیز برای اداره‌هایی که فضای کوچکی دارند، بسیار کاربردی است. شیشه سکوریت را می‌توان به شکل رنگی و مات نیز در ساخت و نصب درب‌های شیشه‌ای استفاده کرد.
درب اداری شیشه ای | اشنادر
درب اداری شیشه ای ریلی

درب اداری شیشه ای (لولایی و سکوریت لولایی)

  • درب اداری شیشه ای لولایی: این درب به دو صورت دستی و اتوماتیک قابل نصب و استفاده است. درب‌ لولایی دستی شکلی دیگر از درب‌های شیشه سکوریت نشکن است و عموما در اداره‌هایی که امکان استفاده از درب‌های کشویی وجود ندارد درب اداری شیشه ای لولایی را نصب می‌کنند.در صورتی که درب لولایی دستی به چشمی، موتور و اپراتور تجهیز شود، این درب مکانیسم اتوماتیک پیدا می‌کند. درب لولایی برقی به شکل بازویی باز و بسته می‌شود.
  • درب اداری شیشه سکوریت لولایی: این درب نیز به دو شکل دستی و اتوماتیک قابل اجرا است که در این مطلب راجع به نوع دستی آن صحبت می‌کنیم. این نوع درب شیشه ای، به شکل پروانه‌ای پیرامون یا اطراف یک لولا باز و بسته می‌شود. این درب‌های شیشه‌ای لولایی به دو فرم معمولی و پارتیشنی در بازار قابل عرضه هستند. یراق‌آلات به کار رفته در این دو مورد با یکدیگر فرق دارند. در فرم عادی یا معمولی، درب حاوی دو یا سه لولا است و با توان یا نیروی مکانیکی قادر به باز و بسته شدن است.در شکل تازه‌ی نصب و اجرای درب اداری شیشه ای لولایی، احتیاجی به خراب کردن و آسیب وارد کردن به ساختمان نیست و همچنین در اداره‌هایی که سنگ‌کاری شده‌اند، امکان نصب آن وجود دارد. در نصب و اجرای این درب، از استپ اتومات استفاده می‌شود و در این حالت درب امکان باز شدن به داخل و همچین باز شدن به سمت خارج را دارد.

ساخت و نصب درب اداری شیشه ای لولایی در اندازه‌های مختلف قابل اجرا است. پس برای هر عرض یا پهنای ورودی امکان استفاده از  این درب وجود دارد. قیمت درب اداری شیشه ای لولایی در مقایسه با بقیه‌ی درب‌های شیشه ای با صرفه‌تر است.

درب اداری شیشه ای | اشنادر
درب اداری شیشه ای لولایی

درب اداری شیشه ای (اتوماتیک و سکوریت اتوماتیک)

  • درب اداری شیشه ای اتوماتیک: استفاده از این درب اتوماتیک بسیار متداول است. این درب بدون اینکه نیازی به مداخله دست یا نیروی فیزیکی باشد، با کمک نیرو و انرژی الکتریکی باز و بسته می‌شود.درب شیشه ای اتوماتیک در مراکز و سازمان‌های اداری پررفت و آمد اجرا و نصب می‌شوند. لزوم نصب درب شیشه ای اتوماتیک در چنین فضاهای پرترددی یک ضرورت است چون باز و بسته کردن درب به صورت دستی زمان‌بر است.
  • درب اداری شیشه ای سکوریت اتوماتیک: درب سکوریت اتوماتیک اقسام متفاوتی دارد که با در نظر گرفتن اندازه‌ی ورودی ساختمان اداری مورد نظر، قابلیت استفاده از هر کدام از طرح‌های آن وجود دارد.

بها و قیمت درب اداری شیشه ای سکوریت اتوماتیک یا همان درب اسلایدینگ از درب‌های سکوریت دستی و معمولی بیشتر است. چون در کنار اندازه‌ی شیشه مصرفی باید از اقلام و متریال دیگری نیز برای نصب این درب استفاده کرد.

درب اداری شیشه ای | اشنادر
درب اداری شیشه ای اتوماتیک

عوامل تعیین کننده‌ی قیمت درب اداری شیشه ای

به طور کلی، جنبه‌ی اقتصادی بسیار مهم است که در انتخاب درب‌های شیشه ای باید در نظر گرفته شود. قیمت درب‌های شیشه ای با توجه به نوع پروژه، می‌تواند متفاوت باشد. از دیگر فاکتورهای تاثیرگذار بر روی قیمت درب شیشه ای نوسانات نرخ ارز است، به دلیل وجود این نوسانات ارائه‌ی قیمت ثابت امکانپذیر نیست.همچنین قیمت درب اداری شیشه ای، با در نظر گرفتن ابعاد و اندازه درب، نوع شیشه مورد استفاده، کرایه حمل و نقل و نصب، نوع لولا و… تعیین می‌شود.

فرم دریافت مشاوره

جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان گروه صنعتی اشنادر فرم زیر را تکمیل نمایید.

نام و نام خانودگی

ساخت و نصب درب های شیشه ای اداری

ساخت و نصب درب اداری شیشه ای توسط افراد متخصص در این زمینه انجام می‌شود. چون این کار نیز مثل هر کار دیگری یک کار بسیار تخصصی است و باید ساخت و نصب آن توسط کسانی که اهلیت این حرفه را دارند صورت بگیرد.

اگر ساخت و نصب درب های شیشه ای اداری توسط افرادی که تخصص و مهارت این حوزه را ندارند و شناختی نسبت به اجزا و قطعات درب شیشه‌ای چه از نوع دستی و چه نوع اتوماتیک آن نداشته باشند، باعث ایجاد خرابی و آسیب در نصب می‌شوند.

بنابراین برای پیشگیری از وارد شدن خسارت و اشتباه در ساخت و نصب درب شیشه‌ای، انجام تمام مراحل کار را به افراد متخصص و کارآزموده در این حیطه بسپارید. گروه صنعتی اشنادر با در اختیار داشتن افراد متخصص در این حوزه آماده ارائه خدمات در زمینه‌ی انواع درب اداری شیشه ای به خریداران محترم است. نکات قابل توجه در ساخت و نصب درب شیشه ای:

  • به وسیله‌ی افراد متخصص و حرفه‌ای اجرا و نصب شود
  • برای حمل و نقل و انتقال شیشه‌ها باید از ماشین‌های خاص استفاده کرد تا آسیب و خسارتی به شیشه وارد نشود
  • از محصولات با کیفیت برای اتصالات شیشه استفاده شود
  • اندازه‌ی شیشه‌ها قبل از نصب و اجرا به شکل دقیق محاسبه شود

در صورتی قصد خرید و نصب درب شیشه ای اداری را دارید جهت دریافت مشاوره از ما همین حالا با ما تماس بگیرید تا مشاوره های لازم جهت خرید و اجرا توسط کارشناسان فروش مجموعه اشنادر خدمت شما ارائه شود.

تلفن تماس مرکز پاسخگویی مشتریان: ۰۹۱۲۲۳۹۱۴۸۹

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *